2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818874 بازدید | 669102 پست
من نداشتم ولی خیلیا استفاده کردن خوب بوده حتما استفاده کن ایشالا کلی تخمک خوب داشته باشی وبعدش کلی ج ...

قربونت برم عزیزم شمام ایشالله تا چند روز دیگه دلت شاد بشه

نازنین جون شما رویال ژلی رو چند گرفتین؟ 

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
امیدوارم تو نتیجه بگیری حداقل، برو آزمایش بده هاش سی جی اثرش رفته دیگه هر چی باشه الان مشخصه.

مرسی اتناجون خیلی ناراحت شدم اصلا باورم نمیشه اینهمه منفی 😔😔اخه امروز روز دهمه  منتظر میمونم ایشالا همون پنجشنبه برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم شمام ایشالله تا چند روز دیگه دلت شاد بشه نازنین جون شما رویال ژلی رو چند گرفتین؟&n ...

مرسی عزیزم الهی که هیچکس نا امید نشه ...عزیزم من ویال گرفته بودم هربسته ۱۰تاییشو ۳۵۰ ...یه مدل هم بود مثل کپسول اونم بسته ۶۰ تایی ۲۸۰ تومن 

2728
مبارکه گلم.علایم چی داشتی

من والا چند روزه زیر دلم یه حالتی مث پریودی بهم  دست میداد و خوب میشد بیشترم صبحها.روز ۸ بیبی چک گذاشتم منفی شد.😁فکرکن چقدر عجول. بعدامروز که مثبت شد اومدم لباس بپوشم برم آزمایش دیدم سینه هامم انگار سفت وبزرگتر شده یکمم درد میکنه.زیر دلمم سوزن سوزن میشه وترشح گاهی دارم البته ۵ روزی هست ترشح دارم .شما از عدد بتا سردرمیارین، این عدد خوبه؟ خدای نکرده خارج رحمی واینا نباشه؟

مرسی عزیزم الهی که هیچکس نا امید نشه ...عزیزم من ویال گرفته بودم هربسته ۱۰تاییشو ۳۵۰ ...یه مدل هم بو ...

باز این خوبه قیمتش

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2738
من والا چند روزه زیر دلم یه حالتی مث پریودی بهم  دست میداد و خوب میشد بیشترم صبحها.روز ۸ بیبی چ ...

تبریک میگم بهت عزیزم عدد بتاتون هم خوبه انشاالله دو روز دیگه دو برابر بشه خیالتون راحت میشه ولی خارج رحمی ربطی به عدد بتا نداره خیلی ،بیشتر با سونو قابل تشخیصه

فکر منفی نکن بخدا حیفه الان فقط و فقط باید شاد باشی عزیزم،،،برای ما منتظرا هم دعا کن مرسی😍🙏🙏🙏

من والا چند روزه زیر دلم یه حالتی مث پریودی بهم  دست میداد و خوب میشد بیشترم صبحها.روز ۸ بیبی چ ...

مبارکه.انشالله صحیح وسالم بغلش بگیری .نگران نباش 

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
منم دارم  و قرص مصرف میکنم ولی همین یه ماه و دارم میخوردم میخوام کیستم کامل کامل برطرف شه خیالم ...

من جدیدا نگرفتم، اتفاقا طعمشم دوست دارم خیلی ولی بخاطر تیروییدم نخوردم، دو سه روز پیش آز دادم تی اس اچم 1.2 بود البته با قرص

راستی شما تی 3 و 4 هم آز میدین؟ من دکترم برام نمی نویسه فقط همین تی اس اچ رو مینویسه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم عجیبه که همه جنینات گرید آ بودن و تا بکیش هم نگرفته جنینات قبل انتقال بلاست نمیکنن یا هچینگ ک ...

مشکلم همینه که بلاست نمیشن تا مورولا خوب رشد میکنن یهو میگن ضعیف شدن، حالا این سریو گفتم حتما سه روزه ام برام انتقال بدن شاید داخل رحمم بهتر رشد کنن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706