2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827089 بازدید | 669501 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اونا از نقطه ضعفای من سواستفاده کردن هم میدونستن رو طلاق حساسم ،هم میدونستن من دوسش دارم و هر ب ...

افرین قوی باش عزیزم نذار هربلایی دوس دارن سرت بیارن وفکر کنن بی دست وپایی ...بلایی سرشون بیار بفهمن ظلم کردن به ادما بدون جواب نمیمونه 

آره خودمم خیلی دوست دارم پیشش ویزیت بشم،ولی از یه طرف هم ذخیرم کمه ،میترسم نصر قبول نکنه

به هر حال برو پیشش شانستو امتحان کن آخرش یا میگه انجام میدم یا خدای نکرده میگه نه...دکتر خوب بازم کم نیست عزیز ،،،نصر نشد یکی دیگه نگران نباش

2742
فقط برام دعا کنید حداقل جنین های خوبی تشکیل بشه ، چون روزدیروز که روز هفت سیکلم بود ۱۰تا بیشتر تتمک ...

عزیزم برای روز هفتم فولی ۱۲ و ۱۳ خیلیم خوبن

تا این ۴ تا فولی به ۲۰ برسه اونایی دیگه هم ۱۷ و ۱۸ میشن خوبه دیگه.... استرس نداشته باش اصلا

ان شالله هرچی براتون پیش میاد خیره و به زودی صاحب اولاد میشید عزیزم،  فقط خواستم تاکید کرده باش ...

منم دیگه خودمو سپردم دست خدا هرچی صلاح پیش بیاد دفعه دوم دارم پانکچر میشم ، انقدر با این آمپولا بیحال میشم که خدا میدونه ، فقط اندفعه خدا بخواد و بار دار بشم ، چون دیگه در خوردم نمیبینم که بخوام دوباره پانکچر بشم 😔 اخه خیلی از نظر بدنی آدم قوی نیستم 

دعا کن برام خدا به نگاهی بهم بندازه 🙏🙏

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
عزیزم برای روز هفتم فولی ۱۲ و ۱۳ خیلیم خوبن تا این ۴ تا فولی به ۲۰ برسه اونایی دیگه هم ۱۷ و ۱۸ میشن ...

خدا از دهنتون بشنوه ! اوندفعه از ۱۶ تا داشتم که ۹تاش جنین شد و از ۹ تا موند ۳تا 

طوطیا جون شما شیرشو از کجا میخریدین؟؟؟

شیرش به سختی گیر میاد تو بابل که نبود حتی پودرشو که شوهرم اون اوایل میخرید از یه دکتر اورولوژ گرفت که اونم دیگه گفت نمیارم آخرشم رفتیم گیاهشو از عطاری خریدیم....حالا شما یکم بگرد انشاالله بتونی پیدا کنی

2738
عزیزم برای روز هفتم فولی ۱۲ و ۱۳ خیلیم خوبن تا این ۴ تا فولی به ۲۰ برسه اونایی دیگه هم ۱۷ و ۱۸ میشن ...

من که واقعا نمیدونم چرا انقدر نازایی زیاد شده ، مگه میشه تو یه شهر انقدر آدم برای درمان نازایی بیان

معلوم نیست تو آب و هوا و غذاهای ما چه اتفاقی داره می افته 😶😶 تو شهر ما که مراکز ناباروری قیامته با این که ۲ تا جا هست برای درمان ولی جای سوزن انداختن نیست 

من دو هفته ی پیش با دکتر نصر پانکچر شدم البته چهارمین پانکچرم بود از ۶ تا تخمک ۵ تا جنین با گرید a ...

انشاالله همون بار اولی که انتقال میدی مامان دوتا نی نی ناز بشی عزیزم😍

من که واقعا نمیدونم چرا انقدر نازایی زیاد شده ، مگه میشه تو یه شهر انقدر آدم برای درمان نازایی بیان ...

بیشتر بخاطر تغذیست و البته امواج و اینترنت و وای فای خیلی تاثیر داشته قدیما از این چیزا نبود که....خدا خودش آخر و عاقبت هممونو بخیر کنه الان تو هر فامیل و خانواده چندتا چندتا نازا میبینی حالا یا مشکل از مرده یا زن😔

رفتم دکتر چقدرهم معطل شدم .سونوگرفت ازم وگفت روز دوم پریودی بیا تا دوباره سونو بگیرم وداروها را شروع ...

درمورد شوهرت حرفی نزد؟ شما آی یو آی هم کردین؟ نگفت اول آی یو آی باید بشین ؟ هرچند زیاد حرف نمیزنه ،خودآدم باید یادش باشه و سوال کنه فقط 

2706