2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818554 بازدید | 669086 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@زینبی_بابا     سلام عزیزم من دو هفتا پیش تخمک کشی شدم قرار بود برام فرش انتقال بدن ولی ...

سلام عزیزم کار امسال درست بوده گلم و احتمالا یا هایپر شدی یا یه اتفاق دیگه افتاده 

احتمال خیلی زودتر پریود شدن تو سیکل پانکچر هست، منم روز 19 سیکل پری اومد یعنی 4 روز بعد از پانکچر

لازم نیست کار خاصی انجام بدی عزیزم، بالا بودن پروژسترونت به خاطر پانکچر بوده، خودش درست میشه خود بخود

2728
منم خوبم خداروشکر، لحظه شماری میکنم برای دیدن فندقم  عزيزم ممنونم از راهنماییت، من کلا از تمام ...

الهی عزیزم به سلامتی 😍 😍 😍 

ببین منم میترسیدم در حد مرگ ولی وقتی بدونی بی حسی برای بچه بهتره ترست کم میشه 

ان شاالله به سلامتی بغلش کنی

من دو هفته ی پیش با دکتر نصر پانکچر شدم البته چهارمین پانکچرم بود از ۶ تا تخمک ۵ تا جنین با گرید a ...

سلام عزیزم منم همسرم شرایط همسر شما رو داره..انشاءالله باراول مامان میشی..کی انتقال جنین میدن براتون؟؟تا اینجا چقدر هزینه شده براتون؟؟درخواست دوستی دادم لطفا قبول کنید

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2738
ازمایش دادی یا بیبی چک زدی ؟ خیلی ناراحت شدم وااقعا چرا همه منفی شدین منم امیدی ندارم 

وقتشه ماهیتابه آناجون رو بیارم سراغت....چه ربطی داره ..‌.نازنین جون اصلا به چیزای منفی فکر نکن. فقط مثبت باش...

😁😁😁عحیبه واقعا مشخصه که از زیبایی تو داشتن میسوختن. باریکلا شاغلم هستی؟واقعا چی بگم بزرگترین اشتب ...

کلا خانواده شوهرم چاقن

فقط من لاغرم ،اونوقت بهم میگن چاقی،زشتی

به قول مشاوره میگفت داشتن اعتماد به نفستو ازت میگرفتن که موفقم شدن

مشاوره گفت حیف تو نیست هم تحصیلکرده هم شاغل هم خوشگل،چرا انقدر بی اعتماد بنفسی و موندی تو این زندگی

چی بگم والا،ادم از رفتار و اخلاق بعضی ها میمونه

نمیددنم دنبال چین

بهشون بگو من مهریمو تا اخرمیگیرم ده سال هم طول بکشه عیب نداره بگو جوونیتو پای دادگاها حروم میکنم بفه ...

اره اونا از نقطه ضعفای من سواستفاده کردن

هم میدونستن رو طلاق حساسم ،هم میدونستن من دوسش دارم و هر بلایی سرم بیارن صدام درنمیاد

دیگه مظلوم گیر اوردن

دیگه گفتم اون بهار مظلوم مرد

دیگه ساکت نمیمونم،

دیگه هر چی به صلاحمه خدا برام پیش بیاره

2706