2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818757 بازدید | 669097 پست

من دوتا کتاب خوندم که جزو پرفروش ترین کتابها تو امریکا هست و سالانه حدود سی هزار زن این کتابهارو خریداری میکنن

It starts with the egg

Not broken 

یه وبلاگ هم هست که اگه کسی دوست داشت معرفی میکنم 

البته به زبون انگلیسیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانومايي كه انتقال دادين  بيان بگين چه حالي دارين  استرس دارم امروز هشتممه  دردام ...

استرس نداشته باش عزیزم همشم باخودت تکرارکنه ک باخاست خدامنم مادرمیشم همه چیزوبسپارب خودش انشالله مثبتی😍

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
من روز پنجمم زوده هنوز هیچ درد وعلایمی هم ندارم فقط جای امپولام کبود شده 😞

من روزچهارممه .میگمامن رواول انتقال زیردلم بدطورتیرمیکشیدشماهم اینطوری بودید

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
مامان ماهک جون...من از تست کرونای ابن سینا ته بینی میترسم...به نظرت چیکار کنم دردش کمتر بشه.  ک ...

نه نترس برو در اون حدم نیست چند ثانیه س 

نه لیدوکائین تا ته حلقت که نمی تونی بزنی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
فرق میکرو باای وی اف چیه؟

توی آی وی اف  اسپرم وتخمک روتولوله آزمایشگاه کنارهم قرارمیدن تاخودشون لقاح پیداکنن ولی توی میکرواسپرم روباسوزن مخصوص ب تخمک تزریق میکنن

نه عزیزم هیچی کلا من اعجوبه ام فک کنم هیچ احساسی ندارم 😐😐😐😐ایشالا مثبت میشی عزیز دلم 

عزیزمی انشالله توهم مثبتی یکی ازدوستای خودم بدون هیچ علامتی مثبت شد

نه من تو بابل جنین گرید سی هم‌ داشتم که از فریز در اومدن و انتقال دادم البته نگرفتن....فقط معمولا سی ...

عزیزم منم جنینام گرید سی بودن که انتقال دادم در ضمن بلاست هم شد و دخترم الان نزدیک ۴ ساله فقط بالایی خدای بزرگ بخاد

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
ذخیرم ۰/۶  همین مرکز که میخوام انجام بدم بنر این طرح رو زده. نمیدونم برا استفادش باید تو ...

عزیزم حتماگونال بزنیدمنم ذخیرم پایین بودباگونال 4تاتخمک داشتم ک 3تاجنین باکیفیت شدولی باسینال اون دفعه 7تاتخمک داشتم ک 2تاجنین خوب شد.دکترم گفت گونال خیلی بهتره

2706