2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822109 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زي زي جون خوب ميتوني جنيناتو انتقال بدي پيشش

به دردسرش نمی ارزه بعد اگه جنینام خوب باشه همینجا هم جواب میگیرم همه چی به کیفیت جنین و جنین شناس بستگی داره...که دیگه جنینای من تشکیل شدن،،،الانم که مشکلات جدید برام پیش اومده کلا انتقال و بیخیال شدم امید ندارم حالاحالاها بتونم برم انتقال

این ماه رفتم برا شروع فهمیدم کیست دارم باید ال دی بخورم بعدم توی آزمایشی که توی رویان دادم هفته پیش مشکوکم به هپاتیت باید برم دنبال آزمایشات تکمیلی که ببینم تو چه مرحله ایه😔

ولی من هرکس بخواد از اول شروع کنه بهش نصر و پیشنهاد میدم

ببخشید چقدر حرف زدما سر تو درد آوردم🙈

دکتر رستمی موروفولوژی صفر رو میکرو میکنه؟؟؟ کسی بوده اینجوری

نمیدونم عزیزم 

شما که گچساران هستین اگه خدای نکرده آزمایشتون منفی  شد یه ویزیت بشین باهاش

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
نمیدونم عزیزم  شما که گچساران هستین اگه خدای نکرده آزمایشتون منفی  شد یه ویزیت بشین باهاش

من خودم یاسوجم....یه بسته دیگه دارم اونو هم انتقال میدم اگه دی‌گ منفی شدش خدای نکرده🥺

میرم پیش رستمی

2738

سلام به همه مامانای اینده

منم ۵ سال پیش با نهایت ناامیدی و سختی تو همین تاپیک با دوستان همدردم حرف میزدم و از راهنماییهای تورک انا مهربون استفاده میکردم

اونموقع ها نام کاربریم sevda89 بود

دوبار میکرواینجکشن ناموفق تو ابن سینا داشتم

اما

الان یه دختر سه ساله و نیمه دارم مثله ماه❤

خواستم بگم ناامید نباشید 

مادر شدن همه اتون دور نیست 🙏🙏🙏🙏

من خودم یاسوجم....یه بسته دیگه دارم اونو هم انتقال میدم اگه دی‌گ منفی شدش خدای نکرده🥺 میرم پیش رست ...

انشاالله که همین الان هم مامان شدی

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
این ۱۴ یعنی چی؟

همون دوهفته اول سیکل رو میگن 

اصلا به اینا توجه نکن از اول پریودت حساب کن مثل بارداری طبیعی 

واسه من تو ای وی اف دقیقا مثل بارداری طبیعی بود تاریخش 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷