2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818170 بازدید | 669058 پست
عزیزم😔😔😔 منم 8 سال پیش مامانمو از دست دادم، واقعا خییییلی درد بزرگیه، خیلی ... خدا رحمتشون کنه❤ ...

خدا رحمت کنه مادر نازنینت رو

واقعا غم سنگینیه😭من هنوز تو بهتم

من ۳ بار پانکچر شدم

اینسری آخر بعد پانکچر جنین فرش انتقال ندادم و بعد ق ماه انتقال دادم

ممنون گلم جنین 3روزه 5تیر انتقال دادم امروز شده 10 روز از زمان انتقال

انشاله که مثبت باشه 

باراوله ای وی اف هستید؟

دکترخودش میگه سه روزه یا ....یاماهم بخواهیم قبول میکنه

خدایابه امیدخودت🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااای خدا بیامرزه و روحشون شاد.. خدا به شما صبر بده.. مریض بودند یا ناگهانی بود؟ توکل کن به خدا، ...

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

بیماری حاد قلبی و کلیوی داشت مامان قشنگم😭زیر دیالیز نفسای آخرش رو کشید😭

خانم ها شما قبل از شروع سیکل ای وی اف چه ویتامین هایی و غذاهایی بیشتر مصرف کردین؟ رژیم غذای خاصی دار ...

سوال منم هست.اگه کسی اینوجواب دادبگیدمنم بخونم🌹🌹🙏🙏🙏

خدایابه امیدخودت🌺
مرسی عزیزم من میگرن دارم فک کنم این پروژستروناهم شدیدتر میکنه هرروز سرم دردمیکنه ...حالم اصلا خوب نی ...

خب به دکترتون گفتید؟  راه حلی داره که کمتر بشه تهوعتون؟  آخه خودم تهوع کشیدم میدونم خیلی بده ای کاش میپرسیدید ببینید قرص ضد تهوع میتونید بخورید

2738
خانم ها شما قبل از شروع سیکل ای وی اف چه ویتامین هایی و غذاهایی بیشتر مصرف کردین؟ رژیم غذای خاصی دار ...

طبق راهنمایی های مرکز و دوستان اینجا فست فود و غذاهایی که خیلی سردن حذف، روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی حتی در خانه، تونستید ماهی یه دونه ویتامین دی و هر چند روز ویتامین سی،  خوردن میوه و سبزیجات،،،  کلا تغذیه نسبتا سالم داشته باشید ویتامین ها از طریق غذا به بدن میرسه فقط دی هم بخورید

خوشکلا من قبل انتقالم دارم وزن کم ميکنم کربوهيدراتمو صفر کردم پياده روي کما کان دارم قهوه و چاي رو هم از امروز صفر ميکنم قبلا هفته اي ي بار ميخوردم البته قليونم ميکشيدم هفته اي ي بار ديگه نميکشم قرص هاي تقوييتي ويتامين دي هفته اي ي دونه امگا 3ي روز در ميون ژل رويان هر صبح ناشتا قرص زينک ي روز در ميون 

بنظرتون نياز هست من فرتيل سي ام بخرم؟ راستي ويتامين سي بخرم؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

[QUOTE=144300980]اره عزیزم یه پسردارم ببخشید حالم اصلا خوب نیس فشارم افتاده انگار تموم تنم داره میلرزه

آب میوه طبیعی بگیر بخور عزیزم تا جون بگیری 

هندونه هم نخور هم فشارتو میندازه هم زیادی سرده

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
2706