2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822109 بازدید | 669237 پست
عزیزم وای چقدر ناراحت شدم خداااایا این همه موندی تا کرونا لعنتی اوکی بشه حالا هم کیست. اعصابم خورد ش ...

اره خیلی ناراحتم من😭نمیدونم چی بگم انشالله که اینهمه داره دیر میشه و یه مشکلی پیش میاد حداقل انتقالم مثبتشه ایندفعه،،، واقعا دیگه نمیکشم

ممنون از دعای خیرت عزیزم انشالله شمام بزودی مامانی بشی و دلت شادشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها دلم گرفته. ببخشید اینجا میگم ما چون بچه نداریم همه مخصوصا یکی از جاری هام پول مارو حق خودش م ...

عزیزم، واقعا من همیشه برام سواله چرا آدمایی که بدجنسنا همه چیشون روی رواله اونوقت اونایی که با هیچکسی کار ندارن سرشون به کار خودشونه زندگیشون پر از گره ست، خدایا حکمتت رو شکر که ما ازش سر در نمیاریم ...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
شماهم باراول گرفت؟

آره عزیزم انشالله انشالله قسمت همه ی منتظرا❤❤ خودمم فکرشو نمیکردم کلا قیدشو زده بودم چون مورفولوژی همسرم بین صفر و یک بود

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

[QUOTE=143949550]عزیزم، واقعا من همیشه برام سواله چرا آدمایی که بدجنسنا همه چیشون روی رواله اونوقت اونایی که با هیچکس 

واقعا حکمت خدارو شکر. شکر

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

خانوما خیلی خیییلی ببخشید سوالم به تاپیک ربطی نداره ولی ممنون میشم هرکدوم میتونید راهنمایی کنید😶😶😶

دندانپزشک خوب برای ایمپلنت توی تهران میشناسین؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم. میدونم حق داری میخوره تو پر آدم. اما حتما خیری پشتش هست که تو ازش بی خبری. منم شهریور احتمال ...

الهیییی چه خوب انشالله هرچی خدا بخواد الان اینو گفتی بخدا اشک تو چشمم جمع شد...انشاالله خدا جواب زحمت و صبرمونو بده عزیزم

2738
الهیییی چه خوب انشالله هرچی خدا بخواد الان اینو گفتی بخدا اشک تو چشمم جمع شد...انشاالله خدا جواب زحم ...

انشالله عزیزم. میدونم و شک ندارم با اولین انتقال مامانی. مامان دوقلو های تپل مپلی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آره عزیزم انشالله انشالله قسمت همه ی منتظرا❤❤ خودمم فکرشو نمیکردم کلا قیدشو زده بودم چون مورفولوژی ه ...

وای خداروشکررررررررر

اخه انقدرمیترسونن که رحم هورمونی هست وبیشترمواقع باراول نمیگیره 

الان شمارودیدم انرژی گرفتم

خدابرات نگهش داره

دوتاانتقال دادی یکیش گرفت درسته؟بچه داری؟

تعیین جنسیت کردی؟

خدایابه امیدخودت🌺