2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863865 بازدید | 672283 پست
مرسی عزیزم فدای مهربونیت انشاالله برا شماهم بهترین اتفاق بیفته...ن فقط روز هفتمم دکترم گف دوتا از تخ ...

عزیزم پانکچرشدی بیا از خودت خبر بده انشاالله کلی تخمک خوب گرفتن کلی جنین پسر بشه 💙💙💙💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهش میکنم برو بهمن وقت بگیر البته ابن سینا من تاحالا نرفتم مطبشم بری خوبه اخه این دکترا تو مطب بهت ...

قربونت برم ممنون.یعنی بهمن بهترازابن سیناهست؟عارفی خودش میگه کجاببره یامن انتخاب میکنم؟

خدایابه امیدخودت🌺
مرسی عزیزم میگم امروز شنیدم جاریم‌حاملس  خواهر شوهرمم میکرو کرده یه پسر داره بعد اون دوسال اق ...

انشاله همشون سالم به دنیابیان وتوحیاط خونه مادرشوهرت یه گرگم به هوابازی کنن توام دوقلو پسربیاری😍😍😍

خدایابه امیدخودت🌺
2731
لیانا جان درسته حرفت ولی بخدا همسر من اگه بیاد تا مثلاً ظرفها رو شستم، خییییییلی ناراحت میشه، میگه ا ...

دقیقا درسته 🌷🌷🌷بعد زایمان کسی میاد پیشت مرضی جون ؟ 

راستی جواب سلفری نیومد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خواهش میکنم برو بهمن وقت بگیر البته ابن سینا من تاحالا نرفتم مطبشم بری خوبه اخه این دکترا تو مطب بهت ...

مگه میشه تومراکزش نرفت همه روتومطبش انجام داد؟من تومطب وقت گرفتم

خدایابه امیدخودت🌺
خیلی خوبه اول صبح انجام شده

عزیزم از ۸صبح در نظر بگیر تا ۱ ظهر 

اگه میخوای به خانواده نگی 

قربونت برم ممنون.یعنی بهمن بهترازابن سیناهست؟عارفی خودش میگه کجاببره یامن انتخاب میکنم؟

خودت انتخاب میکنی عزیزم چون هزینه بهمن با ابن سینا فرق داره 

من چون ابن سینا نرفتم نمیدونم ولی چون من دوست داشتم با یه نفر ویزیت بشم میرفتم بهمن ببین چرا میخوای بری عارفی ؟ خیلی سرش شلوغه بازم خودت میدونی اخه شما مشکلی نداری فقط تعیین جنسیتی 

مگه میشه تومراکزش نرفت همه روتومطبش انجام داد؟من تومطب وقت گرفتم

منظورم برو مطب ولی واسه پانکچر یا انتقال میری ابن سینا یا بهمن 

من کلا وقتی پیش عابدی میرفتم تو بیمارستان میرفتم اونجا ویزیت میشدم بعد مثبت شدن رفتم مطب 

منظورم برو مطب ولی واسه پانکچر یا انتقال میری ابن سینا یا بهمن  من کلا وقتی پیش عابدی میرفتم ت ...

نمیدونم من اصلا سردرنمیارم فقط تومطب یه وقت گرفتم میشه راهنمایی کنی که اول مطب برم یابیمارستان وپیش کدوم دکتر

خدایابه امیدخودت🌺
چون کس دیگه ای رونمیشناسم که کی خوبه؟

من از کار دکتر شیسا یا عروس کوچولو خوشم اومد به نظرم وقت زیاد میزارن من یک بار عارفی رو تو اتاق عمل دیدم خیلی عصبانی و مغرور بود جواب کسیرو نمیداد من خوشم نیومد دکتر فروتن تو بهمن هم خوبه 

حالا باز از دوستان بپرس ببین از کی راضی بودن 

2706