2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671334 پست
چند تا جنین تشکیل شد؟

دیروز که یک روز از عملم گذشته بود دکتر گفت فعلا 12تا تشکیل شده، گفتن شنبه تماس بگیر بهت میگیم چندتا تشکیل شده

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها دکتر میگه شکمم آب آورده ولی هنوز احتیاج به بستری ندارم، خیلیم آب می خورم ولی دیر به دیر میرم ...

منم اینطور شده بودم از درد فقط عربده میکشیدم از درد از حال رفتم سه بار ولی فقط مسکن و سرم بهم دادن گفت یک لیترو نیم اب اورده باید بستری شی بکشیم ولی بعد از مسکنا بهتر شدم و نیازی نشد

سلام خیلی خوشحال شدم حتما مثبته❤❤❤منم روز دوازده بی بیم مثبت شد😘

مرسی عزیزمممم من دوتا کلا بی بی داشتم اونارو زدم باید بیشتر می خریدم 🤣🤣

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
پس چرا دکتر من بهم نگفت برم واسه معاینه؟؟

اگه هایپر شدی خب باید تحت نظر باشی دیگه.. البته وقتی دکترا اول کار بی توجه هستن و کوتاهی از خودشونه، ادامه ی راه از ترسشون هواتو دارن. دکتر من سر این قضیه یه آمپول رایگانم بهم داد و حتی میگفت باهام تماس بگیر و وضعیتتو گزارش بده

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

[QUOTE=143836114]امروز خیلی آب خوردم ولی متاسفانه  از صبح تا ظهر ساعت 1 فقط یه بار دفع ادرار داشتم اونم خیلی خیل ...[/QUOT

کشک رامک چندقاشق در روز و ب جای آب، دوغ چند لیتر بخور. این حرف من نیست حرف دکترم بود

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
امروز خیلی آب خوردم ولی متاسفانه  از صبح تا ظهر ساعت 1 فقط یه بار دفع ادرار داشتم اونم خیلی خیل ...

کشک رامک چندقاشق در روز و ب جای آب، دوغ چند لیتر بخور. این حرف من نیست حرف دکترم بود

2706