2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864578 بازدید | 672328 پست
مرسی عزیزم این فسقلی هم خابشو انداخته روز.شبا تا نزدیکای صبح چشماشو باز میکنه تا جایی که میتونه زل ...

وای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدارو شکر عزیزم اره درد داره دوستم میگفت ولی با این روش خوب میشی 

اشکم دراومد چند روز.ولی خداروشکر امروز ترشحاتش قطع شد بالاخره.باورم نمیشه که داره خوب میشه.کاملا ناامید بودم.

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مرسی لیانا جون مهربونم.اره خداروشکر به لطف دعای شما دوستای گلم ❤❤

خداروشکر عزیزم 🧿🌺💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
اشکم دراومد چند روز.ولی خداروشکر امروز ترشحاتش قطع شد بالاخره.باورم نمیشه که داره خوب میشه.کاملا ناا ...

دوستم میگفت من جیغ میزدم ولی همسرم کار خودش رو میکرد فقط جاشو فشار میداد 

خداروشکر که خوب شده مواظبت کن بازم عزیزم 

وای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

وای بیای ببینیش لیانا جون..عروسی گرفته نصفه شبی.

روزها میخابه هرکی میبینه میگه به به .چه پسری.دیگه خبر ندارن که شبا فقط سه بار میریم دست به آب 🤕😫

وای بیای ببینیش لیانا جون..عروسی گرفته نصفه شبی. روزها میخابه هرکی میبینه میگه به به .چه پسری.دیگه ...

وای نازی 😍😍😍😍😍😍 خدایا قسمت همه منتظرا کن 🤲🏼🤲🏼‌

ماشاالله ماشاالله 

تخصیر خودته که انقدر تعریف کردی که پسرم ساکته 🤣🤣🤣

دوستم میگفت من جیغ میزدم ولی همسرم کار خودش رو میکرد فقط جاشو فشار میداد  خداروشکر که خوب شده ...

من خودم این کارو میکردم.شوهرم اصلا دل نداره اینکارا رو کنه که..من فشار میدادم همسرم جیغ میزد.اون بیشتر منو میترسوند.گوشت تنش میریخت میدید.😂 

مرسی از راهنماییات عزیزم 💖💖

ان شاء الله بارداری و زایمان راحتی رو پیش رو داشته باشی...میبینمت کلی ذوق میکنم.خدایا شکرت 💖💖💖

خداروشکرخوشحال شدم.شمافقط برای تعیین جنسیت بودین؟؟

نه عزیزم من خودم پلی کیستیک خفیفم و همسرم کیفیت اسپرماش خوب نیست دخترمم با میکرو باردار سدم

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
وای نازی 😍😍😍😍😍😍 خدایا قسمت همه منتظرا کن 🤲🏼🤲🏼‌ ماشاالله ماشاالله  تخصیر خودته که ان ...

مرسی گلم😍😍😁

آمین 🙏🏻👼🏻

حق با شماست فکر کنم اطلاعات شما دقیقتره   ولی من تو پانکچر خیلیارو دیدم طلا دستشون بود  ب ...

شما در مورد پانکچر بهتر میدونید، چون من تجربه اینو نداشتم گلم، ولی ما کلا برای هر عملی، طلا و هرگونه وسیله فلزی رو از بدن بیمار خارج میکنیم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
خوشحال شدم لیلاجون خیییلی دعامیکنم که ایشالا پسرای نازت بچسبن به دلت برات صلوات میفرستم عزیزم 

مرسی مهربونم انشاالله خدا بدل مهربونت نظری کنه

ممنون عزیز دلم .خیلی لطف کردی🌹🌹🌹🌹🌹فقط یه سوال توذهنمه که باعث میشه یکم سست بشم برای ای وی اف&nb ...

اتفاقن عزیزم بچه های آی وی افی از نظر هوشی خیلی بالاتر از بچه هلی معمولی هستن چون بهترین اسپرم و بهترین تخمکه . من دخترم تو ۶ماهگی نشست تو ۸ماهگی اولین کلمه رو گفت هنوز ۲سالش کامل نشده بود خیلی قشنگ حرف میزد قبل از ۲ سال حدود ۲۰ تا شعر بلد بود الانم انگلیسی خیلی چیزها رو میتونه بگه بچه خواهر با دخترم بدنیا اوند هنوز نمیتونه خوب حرف بزنه

اتفاقن عزیزم بچه های آی وی افی از نظر هوشی خیلی بالاتر از بچه هلی معمولی هستن چون بهترین اسپرم و بهت ...

لیلا جان دعا میکنم خداوند بهترین ها رو برات رقم بزنه، ان شاء الله دو هفته دیگه با خبر خوب خوشحالمون کنی 🌹🌹

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2706