2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818823 بازدید | 669100 پست
آره عزیزم خیلی پایین بوده. حالا من جدیدا یه مقاله خوندم که نوشته کمبود ویتامین دی تو بارداری یکی از ...

من قبل از اینکه برم مطب تو ارش کارامو میکردم اونجا بارها دیدم ازمایشها رو که میدیدند ویتامین دی پایین بود دارو میداد برو ماه دیگه ازمایش بده بیا ...خیلی مهمه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
نذرت قبول باشه عزیزم انشالله به همین زودیا حاجت روا میشی 🤲❤

فدات بشم مهربونم انشاالله بقیه دوران بارداری به راحتی سپری بشه برات

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مثبت شدی بابیهوشی انتقال دادن برات.هزینه بیهوشی چقدر بیشتر میشه

بله مثبت شد ...اما 10 هفته توقف رشد و ایست قلبی ...مشکل انعقادی داشتم و نمیدونستم انوکساپارین هم میزدم...اینبار اسپرین هم باید بخورم...500 فکر کنم کلینیک امید

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
بله مثبت شد ...اما 10 هفته توقف رشد و ایست قلبی ...مشکل انعقادی داشتم و نمیدونستم انوکساپارین هم میز ...

متاسفم انشالا دفعه بعدی.من موقع انتقال خیلی استرس دارم خیلی میخام اینبار بگم بیهوشم کنن.مشکل انعقادی و ایمنی ندارم ایشالا ک نتیجه بگیرم

من هم رویان میرم هر سوالی درمورد رویان داشتی بگو اگه بدونم جواب میدم.

سلام پروانه جون میخاستم بدونم تو رویان قبل سیکل پانکچر ال دی میدن؟

یکی هم میخاستم هزینه ای وی اف تو رویان رو بدونم

واینکه ایاراضی هستید از رویان

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
من هم رویان میرم هر سوالی درمورد رویان داشتی بگو اگه بدونم جواب میدم.

پروانه جان یه سوال تو رویان خودشون همه داروهای پانکچر رو دارن؟

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2738
متاسفم انشالا دفعه بعدی.من موقع انتقال خیلی استرس دارم خیلی میخام اینبار بگم بیهوشم کنن.مشکل انعقادی ...

ممنون عزیزم ...انشاله که نتیجه میگیری گلم.... منم هم استرس هم کانال تنگ خیلی اذیت میشم حتی تو سونوها...

سلام مامان سبحان جون. ممنونم عزیزم. امیدوارم خیلی زود خدا دل منم شاد کنه و همچنین دل همه دوستای منتظ ...

سلام عزیزم، خوبی؟

شما رفتی پیش نصر؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام زیزی جون شما الان تو چه مرحله ای هستی

سلام،من بهمن تخمک کشی کردم هایپر شدم انتقام افتاد برا سه ماه بعد باید فروردین می رفتم که بخاطر کرونا مرکز فعلا انتقال و سونو انجام نمیده...حالا جالبه همه مراکز ناباروری شروع به فعالیت کردن الا رویان...

ال دی رو هم رویان معمولا به خانمایی که تنبلی دارن و ذخیره تخمدانشون بالاست یه دوره میدن ماه بعدش داروهای تحریک تخمدان رو میدن

سلام عزيزم خوبي شما انتقال دادي؟ حامله اي ؟ هموني نبودي ک ني ني هات پنج ماهگي فوت شدن؟

سلام سمیرا جون خوبی عزیزم بله همونم 

خداروشکر طبیعی مامان شدم ایشالا قسمت همه منتظرا 🌺🌺🌺

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم مثبت شدی بابیهوشی انتقال دادن برات.هزینه بیهوشی چقدر بیشتر میشه

عزیزم منم انتقالم با بیهوشی بود تو بهمن ۲۰۰ اضافه میگرفتن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

دوستان مکملهای ویتامین بعد غربالگیری اول چیا استفاده کردین ؟ و چه موقع از روز بهتر استفاده بشه 🌺

2706