2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825777 بازدید | 669438 پست
سلام دوستان..رفتم پیش دکتر سونو شکمی یه دونه نی نی مو دید قلبشم میزد قربونش برم.. فقط یه چیز نگران ک ...

خیلی مبارکتون باشه عزیزم، ان شالله که اون یکی جنینتون هست،،،  التماس دعا 

راستی عزیزم شما بهشون گفتید انتقال جنین دادید؟  اگه گفتید داخل برگه سونو نوشتن ای وی اف هستيد یا نه؟؟؟

به سلامتی عزیزم، چه خوب، تبریک میگم

ممنونم عزیزم❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم رفتم سونو بهشون نگفتم انتقال داشتم تاریخ پریودیم رو اخر بهمن گفتم.. یک ساک تشکیل شد با یک ضرب ...

سلام مبارک ایشالله به سلامتی این دورانو بگذروننی میشه از دکتر برگشتی بیای بگی چی شد دکترت چی گفت در مورد داروهات ممنون میشم

خیلی مبارکتون باشه عزیزم، ان شالله که اون یکی جنینتون هست،،،  التماس دعا  راستی عزیزم شما ...

ممنون عزیزم ..انشالله شماهم با خبرای خوش میای 😘...من مستقیم پیش دکتر رفتم و سونو شکمی انجام داد و گفتم انتقال دادم و واسه یه هفته دیگه برام سونو خارج مطبش نوشته روی دستور سونوننوشته آی وی اف فقط نوشته اورژانسی❤❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2728
ما هم از همه مخفی کردیم فقط خودم و همسرم میدونیم،،  نمیدونستم رو برگه سونو مینویسن اینطوری که خ ...

عزیزم منم مخفی کردم فوقش اینه که برگه هارو به هیچکی نشون نمیدم

نه خوب من هم انتی تی پی او بالا بود هم انتی تروموبین هم مجموع سی دی ۱۶ و ۵۶ منم خواهرم مشکل ایمنی د ...

عزیزم خداروشکر جواب گرفتن

والا من این سری داشتم چونه میزدم دیگه سرم نده بهم ولی نشد😅البته هنوز شروع نکردم کارای انتقالو،چون بعد سرم پسوزیازیسم بدتر شد پوستم خارش شدیید گرفته بود بعد قطع کردن پردنیزولونو سرم فکر میکنم از عوارض اونا بود.ولی خب دکتر گفت نمیشه به امون خدا ولش کرد موقع انتقال😕

خواهرتون مشکلش چی بود؟و چند بار انتقال داد تا مثبت شد؟

من باید برم هیسترو بعد انتقال جنین فریز دارم ۲۶ دی انتقال دادم بتام کم بالا رفت بعد افت کرد انتقال ...

به سلامتی عزیزم هیسترو واسه چی؟لوله هاتون مشکل داره؟

راستی خراش اندومتر دادین شما؟به من گفت این سری خراشم میدم برات،کی خراش میدن؟همون روز انتقال؟

2740
عزیزم مبارکه خدا حفظش کنه برات و قلبش سالیان سال با سلامتی بزنه😍😘

ممنون عزیز دلم انشالله قسمت همه منتظرا😘😘🌷

به به فــــــــدات خواهری مبارکه 😘😘التماس دعا عزیزم

قربونت عزیزم..❤❤😘😘اگه قابل باشم چرا که نه🤲🤲🤲🤲

یادتونه من گیر بودم رو دی اف آی،اونم این سری همسرم آز داد نرمال بود من بیخودی مغز خودمو درگیرش کردم

سلام گلم خوبی ؟میشه درمورد دی اف ای راهنمایی کنید که چطور نرمال شد؟چندبود وچند شد؟دی اف ای همسرمن ۳۶بود دکترای شیراز به علت دی اف ای بهم پیشنهاد اهدایی دادن گفتن درمان نداره ...بعد یکماه شد ۲۷ ولی دیگه دگترنرفتم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706