2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819217 بازدید | 669104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم انتقال میدن اسم دیگش کامپکت هست بله تعیین جنسیت ۱۰تا پسر ۳تا دختر مه پس از پی جی دی ۱دختر ...

عزیزم کامپکت به جنین 4 روزه میگن یعنی یه مرحله قبل از بلاست شدن

خداجونم شکرت       
2731
تصورم این بود اسمش کامپکت هست  قبل از انتقال ده دقیقه مشاوره داشتم که گفتن ۶روزه

در مورد جنین 6 روزه تاحالا نشنیدم 

ولی اینو میدونم جنین کامپکت یعنی 4 روزه 

عزیزم انشاءلله بزودی خبر بارداریتو ببینیم تو تاپیک🌷🌷🌷🌷🌷

خداجونم شکرت       
2740
عزیزم بستگی به پذیرش رحم. هم داره، همش جنین نیست

میگم من نباید ازمایش ایمنی انعقادی بدم

شاید رحمم قبول نمیکنه

بعدم اگر تو ایمنی انعقادی مشکل داشته باشی درست میشه

چیکار میکنن

متاسفانه دكتر من برام تجويز نكرد بهش هم گفتم گفت ما تو سه ماه اول جز فوليك اسيد چيزي نميديم ح ...

واقعاً تعجب میکنم از کار بعضی دکترها 

سه ماه اول اسید فولیک و ویتامین دی مصرف میشه، و بعد از اون مکمل ها شروع میشه، اسید فولیک قطع ولی ویتامین دی اگر پایین باشه ادامه پیدا میکنه، روزانه بخور عزیزم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
@مرضی96     عزیزم شما آز اسپرم بلدی کمک دوستمون کنی؟ استرس داره طفلک

بله عزیزم بگو برام ریپلای کنه تا ببینم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
مرضي جون حالا كه من نخوردم چي ميشه😢

نگران نباش عزیزم، از الآن شروع کن، هیچ اتفاقی نمی افته 

میگم من نباید ازمایش ایمنی انعقادی بدم شاید رحمم قبول نمیکنه بعدم اگر تو ایمنی انعقادی مشکل داشته ...

اگه مشکل داشته باشه و تشخیص داده بشه خب در حین انتقال اونم درمان میکنن، سرم داره،آمپول و دارو

2706