2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818171 بازدید | 669058 پست
آره مثل اینکه دیدن زیاده ندونستن چجوری بچه هامو حیفو میل کنن     31 سالمه،ارومیه کلینیک د ...

سنتم بالا نیست که بگیم به خاطر اونه که زیاد انتقال دادن

کاش میگفتی ۲ تا انتقال بدین

حیف شدن

ولی اشکال نداره جنین زیاد داری

ایشالا همین سری میگیره

مشکلت چی بوده؟

4 تاااا، واقعا زیاد هست، جنین سه روزه یا بلاست؟ 

بلاست

آره زیاده..اصن روز انتقالمو دوس نداشتم

دکترم واسش عمل اورژانسی پیش اومده بود گفتن دیر میاد منم به خاطر درد جای آمپولام نتونستم زیاد بشینم یه دکتر دیگه 4تا انتقال داد

شمام تو سونو کنجداتونو موقع انتقال دیدین؟؟

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنتم بالا نیست که بگیم به خاطر اونه که زیاد انتقال دادن کاش میگفتی ۲ تا انتقال بدین حیف شدن ولی ا ...

گفتم قبول نکردن   مشکل نداشتیم!!!

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
2731
بلاست آره زیاده..اصن روز انتقالمو دوس نداشتم دکترم واسش عمل اورژانسی پیش اومده بود گفتن دیر میاد م ...

ان شالله که حتما یه دختر و یه پسرش بگیره . بیشترش دیگه با خودت. البته برای بیشتر از دو قلو دعا نمی کنم ولی اگه خودت دوست داری هر چی دلت بخواد برات پیش بیاد.

2738
واقعا یعنی نازایی به علت ناشناخته بود

آره عزیزم همه جور آزمایشو دارو نتیجه نداد میکرو کردیم

ان شالله که حتما یه دختر و یه پسرش بگیره . بیشترش دیگه با خودت. البته برای بیشتر از دو قلو دعا نمی ک ...

مرسی قربونت برم 

2706