2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818600 بازدید | 669088 پست
میشه بگی تو اون دوهفته انتقال چیکارا کردی و چیا خوردی استراحت کامل بودی؟

من ٤روز اول استراحت بودم بعدش هم كارارو آروم انجام ميدادم آشپزي نميكردم همسرم انجام ميداد بعد ٤ انتقال ديگه ميرفتم بيرون آمپول ميزدم ولي اصلا به استراحت ربطي نداره فقط چيز سنگين بلند نكن 

خوراكي هاي قاعده آور نميخوردم چون همسرم غذا درست ميكردم بيشتر ماهيچه كه راحته درست ميكرد و ماكاروني  سيب زميني زياد ميخوردم يك روز درميون هم فالوده صبحانه هم مرباي به و تخم بلدرچين يا كبك 

ولي  بازم به تغذيه مربوط نيست فقط اجازه نده يبوست بشي گلم 

موفق باشي 🌹🌹

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی؟چطوری؟ نه امروز کمتره چون هی شیاف میزارم جلوی پریود روگرفته دیگه چون تاقطع نکنم همی ...

عزيزم چرا امروز نرفتي آز بدي ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
نه ساعت خاصی نداده، فقط گفت نصف بزن، ممنون عزیزم

اره پس بزن با خيال راحت

مراقب خودت باش

ماهك جون كي ميري آز عزيزم ؟

عزيزم چرا امروز نرفتي آز بدي ؟

اخه نمیشه که ازمایشم روتاریخ زدن.برم اونموقع ازادحساب میشه😓

خودشم باورت میشه دیگه دلم نمیخوادبدم؟به اصرارهمسرمه .پرسیدم گفتن تاشیاف بزارم پریودکامل نمیشم دیروز زیادبود امروزباکمتره

2738
عزیزم واقعا متاسفم. من هم مثل شما برای هفتمین بار انتقال دادم و هفته پیش منفی شدم. با تمام وجود درکت ...

به شما علت منفی شدن را نگفتن من همش میگن مگه میشه ۷ بار منفی بشم بی دلیل. الان که رفتم مرکز پروندمو یه دکتر دیگه دید بهم میگه همه چیزتون خوب بوده ولی چرا منفی شدی؟؟؟؟؟ بالاخره باید دلیلی باشه 

اخه نمیشه که ازمایشم روتاریخ زدن.برم اونموقع ازادحساب میشه😓 خودشم باورت میشه دیگه دلم نمیخوادبدم؟ب ...

منم خیلی کمر درد داشتم الان بهترم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706