2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818876 بازدید | 669102 پست
سلام عزیزم هیچی😑😑پریودشدم بیچاره همسرم بازمیگه بررازمایش من میگم چه فایده اخه دیگه پریودم

دیگه کامل پریود شدی یا لکه بینیت بیشتر شده؟ ببین من نه می خوام امیدوارت کنم و نه ناامیدت ولی به نظرم حتما داروهاتو ادامه بده و فردا هم آزمایش بده. من خودم یک بار طبیعی باردار شدم ولی توی بارداری پریود هم شدم اما متاسفانه سقط شد. این چیزیه که تجربه خودمه پس حتما آزمایش بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانوما اونایی که بعداز انتقال علایم داشتن و پثبت شدن علائمشون چی رود؟؟؟؟ من سه روزه انتقال دادم😍😍 ...

من و. شما فک کنم با هم بودیم درسته؟ چهارشنبه صبح؟ البته من کار م به ظهر ساعت 2 کشید، علاءمی هم دارید؟ 

من و. شما فک کنم با هم بودیم درسته؟ چهارشنبه صبح؟ البته من کار م به ظهر ساعت 2 کشید، علاءمی هم دارید ...

اره فک کنم

نه من کارم زود تموم شد

مبارکت باشه گلم

داروی دیگه یی ندادن بهت؟

من همون سه تا استرایول و دوتا پروژسترون میزنم

علایم که گاهی احسای درد تو پاهام میکنم که مثل پریودی باشه و یکم از علائم پریودی دادم و تکرر ادرار

شما چی؟

اره فک کنم نه من کارم زود تموم شد مبارکت باشه گلم داروی دیگه یی ندادن بهت؟ من همون سه تا استرایو ...

ممنون عزیزم، من چون سیکلم نچرال بود کلا استرادیول نداشتم، گفتن تا سه روز دوتا آمپول پرژسترون و بعدش شیاف استفاده کنم، 4تا آمپول hcg که هر سه روز یه‌بار باید نصف تزریق کنم و آمپول شکمی آنوکسا دارم و آسپرین و. فولیک اسید، منم گهگاهی علاءم پریودی دارم، جنیناتون چند روزه بودن؟ 

2738
چطور میشه که سیکل نچرال میشه؟ من جنینام از برج ۳ فریز بودن

سیکل قبلم با استرادیول بود اما ضخامتم بالا نرفت متاسفانه، این دفعه گفتن سیکلت را نچرال در نظر می‌گیریم که از روز 3 تا 7 پریودی دوتا لتروزول خوردم و از 7 تا 11 4 تا اچ ام. جی زدم و دو روز بعدشم دوتا اچ سی جی 

سیکل قبلم با استرادیول بود اما ضخامتم بالا نرفت متاسفانه، این دفعه گفتن سیکلت را نچرال در نظر می‌گیر ...

عزیزم ان شالله که جواب بگیری بحق امام زمان عج

خدا به همه ی خانومایی که دلشون نی نی میخواد و ندارن بده ماهم تو اونا

حتما برای هم دعا کنیم

خانوما توروخدا اگ کسی میدونه جوابمو بده 

من یبار سه ماه قبل طبیعی باردار شدم ولی کیستیک بودم و با متفورمین ماه اول بود ک باردار شدم 

ولی لک داشتم و اخرش گفتن رشد نکرده و تو ۷ هفته و ۴ روز بادارو سقطش کردم 

رفتم ازمایشای سقطو بدم ک متوجه مشکل همسرم شدم ک اسپرمش کلاااا ۱ درصد سالم داره ینی مورفولوژیش یک درصده 

تحرکش کمه و ۴۰ درصد کلاس aپایینه و کلا ۶ درصد تعدادشم ک لب مرزه و ۲۲ ملیونه کلا

واریکوسل گرید یک یا همون خفیف هر دوطرفش داره و ی کیستم داره 

جواب ازمایش کاریوتایپ و ایمنی انعقادی خودمم هنوز نیومده 

بنظرتون من با این وضع اسپرم همسرم میتونم باردارشم با کلاااا ۱ درصد اسپرم سالم از صد درصد؟؟

توروخدااا اگ تجربع دارید راهنمایی کنید اخه میگن مورفوی زیر ۴ درصد حتی ای وی افم نمیکنن

دکترم تو مرکز رویش هلال اهمر فقط بهش ویتامین ای و سی داده تا ۲۱ اسفند ک مجدد تکرار کنه ازمایششو 

خودمم بهش فولیک اسید ۵ و عسل و سیاهدونه میدونم همین

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

چقدر امروز برای من پر از استرس😥😥😥😥😥همش منتظرم فردا بشه ازمایش بدم و جواب +++++بگیرم..

من تو این چند وقت تمام رعایت هایی که باید میکردم و انجام دادم چه تغذیه چه استراحت توالت فرنگی ارامش و قران خوندن و توکل به خدا دیگه از خدا میخوام منم فردا دلم شاد باشه بچه ها برام خیلی دعا کنید😘😘😘😘

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
2706