2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819722 بازدید | 669150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مهربون21   عزیزم کجااایی؟خیر هست ان شاالله

سلام توروخدا به خودتون ناامید نشیدباحرف من عزیزم.ایشالله همگی باردارید.منم تلاشموادامه میدم کم نمیارم.

امروز باامپول وشیاف پریودشدم.ولی همسرم میگه بازبروازمایش

2728
سلام توروخدا به خودتون ناامید نشیدباحرف من عزیزم.ایشالله همگی باردارید.منم تلاشموادامه میدم کم نمیار ...

ان شاالله هر چی خدا بخواد، ولی عزیزم تا روز آزمایش نا امید نباش و داروهات را ادامه بده، روزانه چندتا شیاف و آمپول داری؟ 

سلام سلام.خوبین؟؟ خواهرا کسی بوده جنین هاش رو از شهری به شهر دیگه انتقال بده؟؟ خواهش میکنم اگه هستین بگین کیفیتشون تغییری نکرد؟ ؟ مشکلی پیش نیومد::؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام توروخدا به خودتون ناامید نشیدباحرف من عزیزم.ایشالله همگی باردارید.منم تلاشموادامه میدم کم نمیار ...

مهربون خیلی ناراحت شدم حالا ی آزمایش میخوای بده آفرین عزیزم غصه نخوری خدابزرگه حکمتیه فک کنم ماها دیگه بهشتو دوقبضه باید به ناممون کنن الهی که نتیجه سختیاتو میبینی 🥺 غصه نخور مطمئنم نوبت ماهم میشه ی روزمطمئنم

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
2738
دوستان روز ۵ انتقالم ، تا دیروز هیچی نبود از امروز ببخشید سینم بزرگ شدن ، مثل پری .....کسی تجربه دار ...

والا من از دوروزبعداز انتقال علائم پری دارم😒 سینه هام تیرمیکشید دل درد پادرد کمردرد بخاطر داروهاست فک کنم  نمیدونم ولی هروز حس پری دارم 

دارو ها که اره بسیار قوی هستن ...

اره دیگه رحممونم بزرگتر شده علائمامونم بیشترشده مثلا من پری میشم سینه درد زیادی ندارم ولی بعد انتقال زیاد تیر میکشه

سلام عزیزم هیچی😑😑پریودشدم بیچاره همسرم بازمیگه بررازمایش من میگم چه فایده اخه دیگه پریودم

جدی خون روان ؟؟ چجوری بروژسترون میزنی پریود شدی 

خیلی ناراحت شدم😢😢😢

باز تو ازمایشتو بده فردا برو از بده تیتر بتا بده 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706