2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829239 بازدید | 669696 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب زود زدی عزیزممم

خیلی ناراحتم.فک میکنم اگه لانه گزینی کرده بودن .الان باید مثبت میشد

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2742
خیلی ناراحتم.فک میکنم اگه لانه گزینی کرده بودن .الان باید مثبت میشد

نه اگه جنین ۵ روزه بود یه هاله باید مینداخت ولی ۳ روزه زوده مگر اینکه چند روزه باشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
پس برا همون جنینات زیادن؟؟برا میکرو چقدر بیشتر میگیرن؟؟

الان همرو میکرو می کنن و چون ای وی اف اسمشو بیشتر شنیدین میگن 

نه ربطی به این نداره 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2740
ایشالا خوش خبریم در اصل روز ۷ انتقالیم من جمعه بی بی می زنم حتما😁😁

برووو توام بااون بی بی چک های35 تومنی ات.خداییش چطور دلت اومد؟؟خخخ 

قربونت برم ایشالله هرچی بخواد من ظهربعدنمازگریه میکردم میگفتم من معجزتومیخوام خدا.به مامانم میگم انگارعلایم پریودم میان.تشنگی ودردهای زیرشکم

برووو توام بااون بی بی چک های35 تومنی ات.خداییش چطور دلت اومد؟؟خخخ  قربونت برم ایشالله هرچی بخ ...

😂😂😂بی بی چک ۳۵ تومنی 

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
😂😂😂بی بی چک ۳۵ تومنی 

اره والله من که عمرادلم بیادبدم. من میرم همون ازمایش خخخ.خوبی؟چه خبر؟توام شنبه میری ازدیگه.علایم اینهاداری؟

من امروز ظهرانگارپریودمیشدم زیردلم اونجوربود خدابخیرکنه 🤔

سفیده خارش و سوزش ندارم.ولی خیلی زیاده.شما سیسنونی چجوری خریدین ...به من گفته نباید وایسی

خب پس جای نگرانی نیست گلم، ولی باز به دکترت بگو

گلم من تقریبا همه چی رو اینترنتی خریدم و زود هم شروع کردم تا قبل از اینکه سنگین بشم تخت و اینا رو خریدم

من ازقبل انتقال6تاداشتم که دوتاض هروزیکجاعضلانی میزدم الانم که یک روز درمیون

من دوروز یا ۳ روز قبل انتقال سونو شدم گفت ضخامتمم ۱۰ بعدش انتقال دادن دو سه روز بعد اما روزی یکدونه رو میزنم امپول دیگه جا نمونده اصلا حالو روزم خوب نیست😂😂😂بچه های من دیگه دارن خیلی اعلام حضور میکنن فکر کنم پدر کمرم درومده به شوهرم میگم اگر ۹ ماه بارداری من هر روزش اینجوری باشه اصلا نمیتونم زندگی کنم چون همش تو دردو عذابم ‌....یه کوچولو بهتر از دیروزم امروزو رد کنم ۳۰ روزه که پری نشدم دورهام اکثر ۲۸ تا ۳۰ روزس

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
الان همرو میکرو می کنن و چون ای وی اف اسمشو بیشتر شنیدین میگن  نه ربطی به این نداره

اهان...الهی ک همتون مثبت باشین با بچه های سالم

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2706