2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820090 بازدید | 669165 پست
اهان میگم میشه قبل پانکچر شدن فولیکول ها ازاد شه؟ اخه من 6 تا فولیکول داشتم ولی دیروز تو سونو گفت ...

راستش نمیدونم اینو اولین باره میشنوم😊 انشالله برات خیر باشه🙏🙏🙏🙏 

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها یه سوال من هفته پیش شنبه ۱۹ بهمن انتقال داشتم یعنی امروز یک هفته شده فردا بی بی بزارم مع ...

عزیزم برای بلاست بی بی چک روز 9 به بعد تقریبا درست نشون میده ولی خب کلا چیز خوبی نیست اعصاب آدمو بهم میریزه😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
آره عزیزم، دکتر رستمی میرم، شما هم دکترتون رستمی هست؟

نه عزیزم ...ولی روند کارشون رو می شناسم..سه تا هاش سی چی و بیست و یک روز بعد آزمایش...من یزد می رم ل.انجام سه تا هاش سی ججیی دارن ولی چهارده روز بعد آزمایش میدیم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خانما کمک لطفا من دیشب موقع پهلو ب پهلو شدن شکمم درد زیاد گرفت دست کشیدم دیدم اندازه یه گردو باز گرده یه کمی راه رفتم درست شد سی میدونه برای چیه؟ترو خدا کمک کنید استرس گرفتم.

2740

@زینبی_بابا   سلام عزیز جان یه سوال دارم.من دیشب موقع پهلو به پهلو شدن یه دفعه درد شدید سمت چپ شکمم گرفت بلند شدم نشستم دست زدم دیدم اندازه گردو باد کرده و خیلیدرد میکنه کمی راه رفتم بهتر شد.شما میدونید دلیلش چیه خیلی میترسم.نکنه حال بچم خوب نیست.

عزیزم خیلیا رو دیدم ترشح داشتن ولی دلیل بر آزاد شدن تخمک نیست، استرس نداشته باش، توکل به خدا

پس علت کم شدن فولیکول ها چی بودن

دو روزه ترشح دارم

دقیقا روز تخمک گذاریمم هست

بچه ها سیمایی چی شده مگه؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706