2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866833 بازدید | 672451 پست
خیلی جالبه خیلیا بی علامت باردار میشن در صورتی که تو دوران مریود حساب میشه و کمر درد و دل درد هستش ا ...

من حسم میگه بارداری..ولی چندتاشو نمیدونم😍

من هر درد کوچیک و بزرگی داشتم به فال نیک میگرفتم..

الانم فکر میکنم این دردایی که میگی کار خود نی نی هاست دارن اعلام حضور میکنن😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هنوز پریود نشدم هاااااا🥰🥰🥰🥰🥰دیروز لک دیدم ولی هنوز هچ خبر یخ 😃😃😃امیدوارم خبرای خوبی تو دل ...

مونا جونم لک و توجه نکن زنگ بزن مرکز شیاف یا امپولتو بیشتر کنه بعد ازمایش چندم ازمایش میدی عزیز دلم ...چندم وقت پروییدت بوده

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
من حسم میگه بارداری..ولی چندتاشو نمیدونم😍 من هر درد کوچیک و بزرگی داشتم به فال نیک میگرفتم.. الان ...

قربون حست دختر چقدر ماه و مثبتی والا علایم که تقریبا هیچ ،ولیییییی نمیدونم از شکمو بودنمه یا میتونه ویار باشه 🤗🤗🤗سه روزه دارم واسه خوردن ماهی میمیرم دیشب خواب دیدم دارم ماهی میخورم و شوهرم برام خریده بود گفت از هموناست که تو کیش خیلی دوس داشتی یعنی تو خواب مزه شو حس میکردم خلاصه دارم میمیرم واسه ماهی،شوهرم دوس نداره ولی بهش گفتم من خواب ماهی میبینم انقدر دلم میخواد حالا فردا میخوام درست کنم 🙂🙂🙂🙂تنها علامتم همینه 😀😀😀

من حسم میگه بارداری..ولی چندتاشو نمیدونم😍 من هر درد کوچیک و بزرگی داشتم به فال نیک میگرفتم.. الان ...

اخ قربون اون حست بشم من اخه ....چه انرژی دادی بهم چسبید بعد چند روز خدا از دهنت بشنوه به حق فاطمه زهرا فردا تو ساختمونمون جشن حضرت فاطمس همسایمون برام میاد امپول میزنه بهم گفت مول بده تو کیک خریدن سهیم باشی مولودیه گفت تسبیح سفره صلواتم میارم صلوات بده ایشالا برای تک تکتون دعا میکنم به حق پهلوی شکسته ی حصرت فاطمه از در خونش دست خالی نریم 😢❤❤❤❤

مونا جونم لک و توجه نکن زنگ بزن مرکز شیاف یا امپولتو بیشتر کنه بعد ازمایش چندم ازمایش میدی عزیز دلم ...

قربونت بشم من دوماه پیش سقط کردم دوقلو باردار بودم ،ولی هیچوقت جلوگیری نداشتیم یک بار پریود شدم این پریود دوم هست که هنوز نیومده واسه انتقال بعدی دکتر گفت سال دیگه بیااااا،حالا دلم خوشه دیگه 🙂🙂🙂

فدات شم عزیزم ،نه قرار نبود آز بدم که😛😛😛منتظرپریود دوم بعد از سقط هستم که ایشالله نی نی داشته باش ...

همون دیگه چون احتمال داره نی نی باشه میگم 

ایشالا که باشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
قربون حست دختر چقدر ماه و مثبتی والا علایم که تقریبا هیچ ،ولیییییی نمیدونم از شکمو بودنمه یا میتونه ...

وای مونا جون بخدا منم خواب برنج و ماهی دیدم سبزی پلو با ماهی پدرم ۹ماهه فوت شده و دوروز میش سر سفره خوابشو دیدم داریم ماهی میخوریم بهم گفت داره برف میاد وایسا برفا بشینه بعد بریم به پدرم میگفتم بیا بریم تو راه تا برسیم خونه برفا میشنه رو زمین ایشالا خیره ماهی خیلی خوبه

همون دیگه چون احتمال داره نی نی باشه میگم  ایشالا که باشه

ایشالله ماه قبل ۲۲ پری شدم با خودم گفتم اگر یه هفته عقب افتاد بی بی میخرم 

حالا امشب میخواستم بخرم ها ولی با شوهرم بیرون بودیم نشد به دور از چشماش بخرم 🤪🤪🤪

وای مونا جون بخدا منم خواب برنج و ماهی دیدم سبزی پلو با ماهی پدرم ۹ماهه فوت شده و دوروز میش سر سفره ...

من اون دفعه که منتظرآز واسه انتقالم بودم خواب ماهی دیدم همه بهم گفتن مثبته اولین ویارمم ماهی بود حاللللااااااا دلم بهت میگه خیره ایشالله برات ،خدا رحمت کنه پدر بزرگوارتونو دلش پیشته دختر 🥰🥰🥰🥰

من اون دفعه که منتظرآز واسه انتقالم بودم خواب ماهی دیدم همه بهم گفتن مثبته اولین ویارمم ماهی بود حال ...

شما انتقال اول مثبت شدید چندتا انتقال دادین چرا سقط شدن😢

2706