2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
چرا اونجا😑برای دوستمو فرستاده بوده گفتن هیچی نیست انگار روتینشونه میفرستن...ایشالا هیچی نیست روتین ...

دکتر من کفت برو بیمارستان پارس

راضیم جای خوبی بود

دکتر سونوش دکتر کوپال عالی و محضر بود

خداروشکر جواب هم خوب بود

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من دیگه بدترین وضعیت و اخرش دیدم  حالا اگه خدا داد که چه بهتر اگه هم نداد خداروشکر  من ا ...

من اگه همچین دخالتایی چه فامیل شوهر که خانواده خودم با اینکه مشکل از منه نه شوهرم میزارمشون زیر پا به کسی چه ربطی داره مگه نونشو اونا میخوان بدن من یه سری چیزا رو نمی تونم هضم کنم ببخشید بهت میگم اما اگه قرار باشه بخاطر حرف مردم زندگی کنیم پس این چه زندگی مشترکیه بچه دار شدیم شدیم نشدیم خدا نخواسته صلاح دیده تنها کاری که اطرافیان ما میتونن انجام بدن دعای خیر نه چیزی فراتر از این خودتو ناراحت نکن محم باش تو هر شرایطی 💙💙💙💙💙خدا وقتی ببینه یکم ارامش داری به روز مرگی هات میرسی میزاره تو دامنت یه خشگلشو داشتیم خیللللللیا طبیعی بعد ۶تا ivf۲تا میکرو که خود دکتر زانو زده برای اون مریض فقط خدا خدا خدا

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه لیانا جون، فقط استرادیول و پروژسترون داشتم.

ممنون شيسا جون 🌹

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
ممنونم عزیزم ، تو شوک بودن چند روز نیومده بودم تو سایت  با دعای شما دوستان امیدوارم نتیجه بگیر ...

عزيزم انشاالله سال ديگه تولد حضرت فاطمه ني نيت بغلته ❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خوب عزیزم پس باید ۴تاشو انتقال بدی

نه ليلا جون خيلي ميترسم ميخوام يدونه انتقال بدم انتقال قبليم دوقلو شد خيلي بارداري پرخطري انشاالله دوستاني كه چند قلو دارن به سلامت بگذرونن 

شايد چون اونا عرب بودن هر بيمارستاني نميتونن برن مياد بهمن برا اونا چون هر دوبارشم عرب بودن

بله تو بهمن خيلي عرب هست شايد دليلش اينه 

دکتر من کفت برو بیمارستان پارس راضیم جای خوبی بود دکتر سونوش دکتر کوپال عالی و محضر بود خداروشکر ...

عروس كوچولو خوبي خدارو شكر جواب غربالگيريت خوب بوده 

جنسيت ني ني رو نگفت؟

دوستای گلم از سیمایی خبری نشده دل نگرونشم کسی شمارشو نداره؟  @سیمایی    

نه فقط پيام گذاشت و رفت انشاالله خدا بهش آرامش بده خيلي سخته 😔😔😔

عروس كوچولو خوبي خدارو شكر جواب غربالگيريت خوب بوده  جنسيت ني ني رو نگفت؟

قربونت

راستش زنگ زدن گفتن خوبه از المان

ولی با همون زنگشون من استرس گرفتم حالا منتظرم جواب کتبی بیاد برم مطب ایشالله و سلفری

فقط تاریخ بین ان تی و پریودیم و انتقالم زیاده این نگرانم کرده

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
قربونت راستش زنگ زدن گفتن خوبه از المان ولی با همون زنگشون من استرس گرفتم حالا منتظرم جواب کتبی بی ...

دكترت چي گفت به خاطر تاريخ ؟ 

خب خداروشكر زنگ زدن گفتن خوبه ديگه استرس نداشته باش

ممنون مامان گلی.یه سوال دیگه هم دارم .من امروز ظهر یادم رفته استرادیولم رو بخورم اشکال نداره؟ الان ف ...

نه عزیزم نیازی نیست دوزش رو دوبرابر کنی، اکثر داروها اینجورین 

من در خدمتم اگه بتونم کمکی کنم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
خانم ها ، روزتون مبارک.

وای عزیزم دیگه چیزی نمونده انشالله به سلامتی و دل خوش🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706