2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671333 پست
ای جانم ممنون از خبرت لیانای مهربون 🥰😍🥰😍😘گلم من که نی نی ندارم دوقلو بودم و متاسفانه سقط شدن گل ...

قربونت عزيز دلم واي چرا من همش فكر ميكردم يه دختر داري 😍 انشاالله صاحب يه دوقلو دختر و پسر ميشي گلم 💋💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه عزیزم نگواینطوری من که اصلانمیتونم قبول کنم همچین چیزی روبچه بی سرپرست نمیگم سرپرستی وهزینه خوب ...

من دیگه بدترین وضعیت و اخرش دیدم 

حالا اگه خدا داد که چه بهتر اگه هم نداد خداروشکر 

من از طرف خانواده ها خیلی فشار روم هستش ، هیچ کس نمیدونه ما بچه دار نمیشیم و داریم این مراحل طی میکنیم . ولی همه دیگه صداشون درامده که باید بیارید و من میگم حالا زوده و .. ولی بازم حرفا آزار دهنده 😔😔😔

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
لیانا جون میتونی بهم بگی صفحه چند زینب جون خبر از زایمانش داده؟ ممنونت میشمعزیزم 🙏🙏🙏

١٣٧٨٢ 

مونا جونم الان پيامت رو ديدم❤️❤️ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
اخییی عزیزم الهی حتمابگیره برات,دقیقاازروزانتقال شروع کردم

به من گفته از سه روز قبلش بزنم 

کاش به جای این امپول های دردناک شیاف میدادن 😏😏😏

من دیگه بدترین وضعیت و اخرش دیدم  حالا اگه خدا داد که چه بهتر اگه هم نداد خداروشکر  من ا ...

همسرت جوابشون نمیده؟؟چندوقته ازدواج کردید؟ماسه ساله ولی گفتیم نمیخوایم خانواده شوهرمم ازم دورن مامشهداونهاتبریز.یکبارگفتن شوهرم گفت فعلانمیخوایم حرفشم نشنوم

به من گفته از سه روز قبلش بزنم  کاش به جای این امپول های دردناک شیاف میدادن 😏😏😏

چیوازقبل انتقل؟؟انوکسا؟؟یاپروزسترون?اگه پروزسترون که اره منم ازقبل انتقال زدم دوتایکجا الانم یک روزدرمیان میزنم وهر12ساعتم یک شیاف

همسرت جوابشون نمیده؟؟چندوقته ازدواج کردید؟ماسه ساله ولی گفتیم نمیخوایم خانواده شوهرمم ازم دورن مامشه ...

میگه بیچاره ، خانواده شوهرم از من دور هستن ، میگن ولی از شوهرم جرات نمیکنن زیاد مانور بدن 

من الان مشکلم خانواده خودمه ، چند شب پیش مادرم میگفت وگه بچه نیاری طلاق میگیری میاری خونه ! 😶😶😶 من هنگ کردم موندم چی جوابشو بدم فقط به خنده رد کروم ولی خیلی ناراحت شدم از دستش 😭😭😭

والا بنظر میاد تخصصش رو داره و دکترهای زنان و نازایی خیلی قبولش دارن. فقط این اخلاقش ناجوره. به من ...

عزيزم يعني تو سيكل انتقال آسپرين نداشتي ؟

میگه بیچاره ، خانواده شوهرم از من دور هستن ، میگن ولی از شوهرم جرات نمیکنن زیاد مانور بدن  من ...

بیخیال عزیزم اصلااهمیت نده قاطع بگونمیخوام.ولی مامان من میدونه وای دلم کباب اونه تاخودم کاش بچه بیاداونهاخوضحال شن غصه زیادمیخوره.😭😭😭

بیخیال عزیزم اصلااهمیت نده قاطع بگونمیخوام.ولی مامان من میدونه وای دلم کباب اونه تاخودم کاش بچه بیاد ...

اره موافقم منم قاطع میگم نمیخوام ولی انگار بدجوری به دلم نشست و ناراحت شدم . 

به خدا مامانا گناه دارن منم به خاطر همین بهش هیچی نگفتم ! همش میخوان غصه بخورن 😔😔😔

این همه مراحل مختلف مثل لاپاراسکوپی تشخیصی ، عکس رنگی و اون همه آمپول ... نزاشتم حتی بفهمه من دکتر میرم 

امیدوارم هیچ وقت مجبور نشم بهش بگم 😉

اره موافقم منم قاطع میگم نمیخوام ولی انگار بدجوری به دلم نشست و ناراحت شدم .  به خدا مامانا گن ...

ایشالله نگی منم کاش میشدنگم ولی اونودارم که مراقبم باشه ولی میبینم دلش چطوریه.ایشالله سال بعدهمگی بچه بغل روزمادر

چیوازقبل انتقل؟؟انوکسا؟؟یاپروزسترون?اگه پروزسترون که اره منم ازقبل انتقال زدم دوتایکجا الانم یک روزد ...

پروژسترون بهم داده سه روز قبل انتقال بزنم روزی دوتا توی یک سرنگ 🤦‍♀️

ولی خیلی دردناکه 

ایشالله نگی منم کاش میشدنگم ولی اونودارم که مراقبم باشه ولی میبینم دلش چطوریه.ایشالله سال بعدهمگی بچ ...

منم به خدا هیچ کسی ندارم ولی بازم نگفتم . من خودم با بدبختی و تنهایی این مراحل رفتم ، الانم برای انتقالم شوهرم سه روز میخواد مرخصی بگیره و بعد چهار روز باید برم سرکار 

برام دعا کن تنهایی از پسش بربیام 😍😍😍😍

2706