2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843396 بازدید | 670643 پست
دکترایی که تخصص آی وی اف دارن معمولا برا مراقبت بارداری خوب نیستن. الان مرکز مام مد نظرتون هست؟ دکتر ...

بله رفتم مام خوشم اومد يه  ويزيت رفتم پيش مينو طاهري (موسس مام ) ولي يجوري بود به دلم نشست حالا تو اسفند برم پيش نصر ببينم قسمت چيه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهام جون شما پیش چه دکتری قراره بری؟ به نظرت نصر خوبه؟ موندم چیکار کنم😔

شادن جون منم تعریف نصررو خیلی شنیدم ..من همسرم میگه بریم رشت مهرافزا چندتا از فامیل ها اونجا نتیجه گرفتن..به خودم باشه تهران میام و پیش نصر ..

شادن بعد عید بازم انتقال بده همون مرکز بگو برات پی آرپی هم بکنن انشاءالله خدا برات بخواد و با همون جنینا مامان بشی دیگ لازم نشه بیای تهران..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

وااای.عزیزم.مرسی😍😗

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
سلام خانم هاوخواهش می کنم هر کس می تونه کمک کنه سوالمو ریپلای کنید که بتونم پیدا کنم لطفا چون صفحات ...

عزیزم اینجا اکثر دخترا برای تهران هستن ..کلینیک میلاد دکتر فرزدی و حمدی برای نازایی ولی نمیدونم برای آندرومتریوز خوبن یا نه ..به سر بزن بپرس انشاءالله مشکلت حل بشه

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
با موبایلت بگیر. ۹ تا ۱۳ بزن، اگه نشد شمارت رو برام بفرست من شنبه برات زنگ میزنم وقت میگیرم. 

مرسی گلم خیلی لطف دارید شما امروز قبل ازساعت ۱۳تماس گرفتم شد ...قوربون محبتتون  

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیز دلم مبارکت باشه انشالله تا اخرش خوبی و خوشی و شادی باشه برات😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷 منم ۲۰ بهمن زایما ...

باید تا میتونی بدی بخوره.

یا نهایت اگر زیاده تخلیه کنی.

راستی قبل از زایمان سینه هات سفت نبود؟ ترشح نداست.

من انگار کوچیک شده و نرم.

اوایل خیلی سفت و بزرگ و دردناک بود.

نکنه به شیر نیفته؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2740

عزیزم اینطوری نگو گلم..قطعا لایق مادری هستی..

من هنوز یادمه اونموقع ک.مثبت شده بودی چقد برات خوشحال شدم وقتی فهمیدم17ساله منتظری..ازخودم خجالت کشیدم دیگه

انشاءالله ک بزودی طعم شیرین مادری رو میچشی🌸🙏

@shamiim    

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
شادن جون منم تعریف نصررو خیلی شنیدم ..من همسرم میگه بریم رشت مهرافزا چندتا از فامیل ها اونجا نتیجه گ ...

انشاالله هرجا که میری نتیجه بگیری عزیزم😙😙😙

منم میگم بعداز عید برم ویزیت بشم ببینم چی میگه چون تا بخوام جنینامو انتقال بدم اردیبهشت میشه حالا یا همون مرکز خودم یا بیارم پیش نصر

پی ار پی رو دکترم قبول نداره انجامم نمیده فقط خراش رو قبول داره که اونم من انجام نمیدم چون خیلی اذیت شدم😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم من بعد از انتقال شیاف داشتم ولی دقیقا ۱۳ روز بعد از انتقال که میشد موعد پریودم، پریود شدم بازم ...

علاعمات چی بود

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
مرسی گلم خیلی لطف دارید شما امروز قبل ازساعت ۱۳تماس گرفتم شد ...قوربون محبتتون    

عزیزم از مرکز مام وقت گرفتی؟ منم میخوام برای فروردین وقت بگیرم باید چیکار کنم؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
وای عروسک جون من هر ما ۲۷ یا دوروز زوتر یا دوروز دیرتر عادت میشدم  ۱۷ انتقال دادم ۳برج ازمایش ...

من هم با شما هستم و ۳ اسفند آزمایش دارم و مثل شما همش حالت پریودی دارم. فکر کنم این حالت به خاطر اثر داروهاست. خلاصه کلی استرس دارم تا شنبه دیگه بیاد. ایشالله که همگی مثبت بشن

عزیزم از مرکز مام وقت گرفتی؟ منم میخوام برای فروردین وقت بگیرم باید چیکار کنم؟

عزیزم من مرکز مام پیش دکتر نصر انتقال دادم. یا به مرکز زنگ بزن و وقت بگیر چون تلفن گویاست و خیلی راحت و سریع وقت میده یا از طریق اینترنت و صفحه خود مرکز اینترنتی وقت بگیر. در کل الان وقت بگیری برای اواسط اسفند فکر کنم وقت بدن اما خیلی معطلی داره تا دکتر ویزیت کنه. ممکنه مجبور بشی ۴_۵ ساعت بشینی اما به نظرم ارزشش رو داره چون همه از دکتر خیلی راضی هستن. امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم

2706