2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855225 بازدید | 671578 پست
کسی بوده سرکلاز کرده باشه تونسته باشه بره دنبال سیسمونی من هر هفته میگم هفته دیگه فکر کنم الان خیلی ...

عزیزم فکر کنم زوده . هنوز استراحت کن. بعدا هم ب نظرم بزرگترها یا همسرت برن ، چند جا رو نشون کنن، بعد شما اونا رو برو.

پیشنهاد دیگم‌اینه اینترنتی بخری. واقعا مناسب تره.

و راحتتر.

حتی میتونی انتخاب کنی بلد بری حضوری بخری.

مارک ها و .....

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیزم فکر کنم زوده . هنوز استراحت کن. بعدا هم ب نظرم بزرگترها یا همسرت برن ، چند جا رو نشون کنن، بعد ...

واسه سیسمونی خریدن خیلی ذوق داشتم که یه دفعه اینجوری شد کلا همه برنامه هام ب هم ریخت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما سرکلاژ انجام دادین

نه عزیزم ان تی به من گفتن طول سرویکس 28 هس باید سرکلاژ بشم اما دکترم گفت باید تا هفته 16 صبر کنی دوباره اندازه گیری بشه که شد 36 هفته 19هم اندازه گرفتن همون 36بود اما همیشه نگران این موضوع هم هستم چون بار اول کم گفته بودن

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2731
نه عزیزم ان تی به من گفتن طول سرویکس 28 هس باید سرکلاژ بشم اما دکترم گفت باید تا هفته 16 صبر کنی دوب ...

من هفته ۱۹ سرکلاژ کردم  ۲۶ بود.....الان نمیدونم چرا همش احساس میکنم بچه به پایین لگد میزنه 

عزیزم نگران نباش منم جفتم پایین بود دوقلو داشتم  استراحت مطلق بودم تا اخر  دارو هم ایزوپ ...

ممنون عزیزم. توکلم به خداست و گرنه دیگه طاقت ندارم.

ایزوپرین به خاطر همین پایین بودن جفت داده بودن؟ 

وای استراحت مطلق تا آخر خیلی سخت. چه صبری داشتید

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   خدایا شکرت هزاران بار شکرت  
سلام دوستای گلم، امیدوارم کلی مامان جدید بهمون اضافه شده باشه  از خودمون بگم، این مدت دو بار ب ...

عزیز دلم مبارکت باشه انشالله تا اخرش خوبی و خوشی و شادی باشه برات😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷

منم ۲۰ بهمن زایمان کردم عزیزم پس با همیم⚘⚘⚘

چند هفته بود پسر گلمونپ وزنش چقدر بود عزیزم

راستی سینه هات سفت نشدن مال من دارن میترکن و اذیتم

چیکار باید بکنمپ

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم خیلی سختی کشیدی پنج بار از دست دادن بچه خیلی سخت😢😢قربونت برم انشاءالله طبیعی مامان بشی و خدا ...

ممنونم همچنین عزیزم انشالله برای همه

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
سلام امروز روز ده سیکل آندومترم تریپل لاین و ۶ میلی متر بود با روزی ۳ تا استرادیول لطفا راهکار بدین ...

اینجا شنیدم لوبیا سبز خوبه برای افزایش ضخامت. آب زیاد بخور مثلا ۸ لیوان و پیاده روی. استرادیول هم در طول روز پخش کن

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   خدایا شکرت هزاران بار شکرت  
اینجا شنیدم لوبیا سبز خوبه برای افزایش ضخامت. آب زیاد بخور مثلا ۸ لیوان و پیاده روی. استرادیول هم در ...

استرادیولو هر ۸ ساعت میخورم

میشه برای سلامتی نی نیم و سالم و ب موقع ب دنیا اومدنش صلوات بفرستین 

@زینبی_بابا   عزیزم اگه وقت کردی اومدی ممنونت میشم جوابمو بدی😘😘 من تو سیکل انتقالم زولادکس زدم قرار بود پریود نشم ولی شدم چرا؟؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
دوستان کسانی که انتقال میدن و امپول یا شیاف پروژستون میزنن ایا تازمانی که اون دارو رو استفاده کنن پر ...

عزیزم من بعد از انتقال شیاف داشتم ولی دقیقا ۱۳ روز بعد از انتقال که میشد موعد پریودم، پریود شدم بازم شیافو ادامه دادم ولی وقتی دیدم خیلی خونریزی زیاده و مطمئنا پریود شدم قطع کردم، ۱۶ روز بعد از انتقال هم برام آزمایش بارداری نوشته بودن که منفی بودش

2706