2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821472 بازدید | 669215 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام ناراحتت کنم ولی میشه بهم بگی بعد اینکه منفی میشد خیلی ناامید میشدی؟ ‌چهار روز انتقال دادم خی ...

بار اول خیلی گریه کردم. بار دوم کمتر شد. بار سوم اصلا‌ً گریه نکردم ولی انقدر ناامید شده بودم که به فکر رحم اجاره‌ایی افتاده بودم ولی میدونستم شوهرم مخالفت میکنه. جنینهایی که بار چهارم برام انتقال دادن آخرین جنینهایی بود که داشتم، برای همین خیلی میترسیدم که اگر نشه باید برم از اول...

درکت میکنم نمیشه استرس نداشت ولی سعی کن یه جوری سر خودت رو گرم کنی.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2731
منم ۶ ساله منتظرم 

ان شاءالله توهمین روزا مادرمیشیم انتظارمون تموم میشه فرزندانی سالم وصالح🙏🏻❤

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2738
الهی امین الان انتقال دادی شما ؟ 

نه هنوز..

کیست داشتم ال دی خوردم یک ماه که کوچیکترشده بود ولی باز گفتن بخور .... قراره ۱۹سیکل برم سونو اگه رفته باشه شروع کنم سیکلو

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
نه هنوز.. کیست داشتم ال دی خوردم یک ماه که کوچیکترشده بود ولی باز گفتن بخور .... قراره ۱۹سیکل برم س ...

خوب کاری میکنی من دیگه فرصت ندارم با وجود کیست دو سانتی و چند تا ریز و اندومتریوز مجبور شدم انتقال بدم 

ان شاالله کارات خوب پیش میره 🌹🌹🌹

بار اول خیلی گریه کردم. بار دوم کمتر شد. بار سوم اصلا‌ً گریه نکردم ولی انقدر ناامید شده بو ...

شیسا جون سلام.خدارو شکر که طعم مادر شدن رو چشیدی.ایشالا 120سال قلبش برات بتپه.عزیزم میتونم سنتو بپرسم و اینکه مشکل ناباروریت چی بود؟اگرهم دوست داشتی توی خصوصی پیام بده.ممنون.چونم منم بعد از دوبار منفی یه خورده ترس به دلم افتاده.

خوب کاری میکنی من دیگه فرصت ندارم با وجود کیست دو سانتی و چند تا ریز و اندومتریوز مجبور شدم انتقال ب ...

همچنین برای شما🌸