2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818807 بازدید | 669098 پست
عاطی جون مبارکت باشه انشاللله تا اخرش به شادی و دل خوش باشه🌷🌷🌷🌷

ممنون عزیزم با دعای خیر شما مهربونا ان شالله❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
عاطی از دیشب انقدر ذوقت و کردم انگاری خودم حامله شدم کلی مواظب خودت باش یدونه بلاست انتقال دادی؟ چند ...

عزیزدلم انشالله منم کلی واسه تو ذوق کنم فدات شم 

آره عزیزم یدونه بلاست بود

۱۳ انتقال آز دادم

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم انشالله منم کلی واسه تو ذوق کنم فدات شم  آره عزیزم یدونه بلاست بود ۱۳ انتقال آز دادم

عزیزممم الان تو مادری هممونو دعا کن 😙😙😙

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
دوستان دکتر به من گفته روزی ۳ تا کلومیفن tds بخورم آیا منظور از کلومیفن tds همون کلومیفنای ۵۰ توی ب ...

عزيزم تو کار ما TDS یعنی هر 8 ساعت 1 عدد، احتمالاً منظورش همینه چون میشه روزی 3 تا

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2731
خانوم منم فقط چهار روزه امپول پروژسترون رو شروع کردم اما ازالان ورم کرده کبود هم شده دردشم که بماند ...

بهت پیشنهاد میکنم حتتتما کیسه آبگرم بخری..من نمیدونستم.خودمم تازه گرفتم.فکر میکردم حوله گرم همون کار کیسه رو میکنه ولی حوله زود خنک میشه هی باید گرمش کنی..ولی این تا یه ساعت گرماش میمونه..خیلی تاثیر داره.

منم تا یکی دو هفته اول که آمپول رو شروع کرده بودم دردش از الان خیلی بیشتر بود..درست نمیتونستم راه برم.ورمم داشت

ولی الان بعد دو ماه استفاده دیگه فقط سفت و کبوده..دردش فقط همون لحظه آمپوله..دیگه مثل اوایل،بعد آمپول خیلی دردش حس نمیکنم..یعنی کلا اون قسمت حس نداره دیگه.مثه گوشت مرده شده بیچاره😓

دعا میکنم تو هم مثبت بشی و تا دو ماه استفاده کنی😉

ولی از همین الان که اولشی..مرتب کیسه آبگرم بذار تا مثه من سرت نیاد

نه هیچی نمیشه کمپرس کن،روزی ۱۵ پس من دارم میزارم جیبم😂😂😂درمانگاه بغل خونمون ۴ تومنه فکر کنم تزریق ...

آره درمونگاه که ارزونه..ولی اونایی که میان تزریق تو خونه انجام میدن کمتر از سی نمیگیرن😞

یه مدت شوهرم میخواست بره یاد بگیره آمپول زدن رو ولی من میترسیدم!😨

یه ذره بی دقته..میترسم اشتباهی جایی که نباید بزنه

دیگه کلی اینور اونور تماس گرفتیم تا تونستیم این خانمه رو گیر بیاریم..قیمت پایین ترم پیدا کردیم ولی ناشناس بودن نتونستیم اعتماد کنیم!

2738
خانوم منم فقط چهار روزه امپول پروژسترون رو شروع کردم اما ازالان ورم کرده کبود هم شده دردشم که بماند ...

من قبل انتقال روال عادی زندگیمو داشتم ولی بعدش تا سه روز استراحت مطلق...از سه روز به بعد تا الان استراحت نسبی دارم..پیاده روی که اصلا ندارم..جارو و کارای خونه و آشپزی تعطیل😊 بیشتر روز در حال نشسته هستم

البته من میبینم خیلی ها استراحت آنچنانی ندارن.فقط پله نمیزنن و چیز سنگین بلند نمیکنن و زیاد رو پا نیستن خداروشکر مشکلی هم پیش نیومده..ولی من دکترم اینجوری توصیه کرده که فکر کنم بخاطر دوقلوییه..خیلی تاکید داره استراحت کنم

آره عزیزم.13آذر انتقال دادم الان نزدیک ده هفته میشم دیگه

اهان بسلامتی ان شاالله نی نی رو بغلت بگیری 🤗🤗🤗

اولین انتقالت بود ؟

چند تا جنین داشتی چندتا رو انتقال دادی 

و مشکلت چی بود 

ببخش هی میپرسم 

چند روزه فقط انتقال دادم خیلی استرس دارم 

الهی قربونت برم ان شالله بیایم واسه مثبت شدن تو جشن بگیریم  اگه قابل باشم از ته دلم واسه تک تک ...

ان شاءالله🙏🏻❤👶

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2706