2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821010 بازدید | 669194 پست
ایشالله  من پیش طرازی بار اولم هست ۳تا بلاست انتقال دادم  نه نمونه معمولی داد ولی جنین ش ...

هدفم اینه قبل از میکرو ایشالا بعد از عید بیام دکتر جنتی که اگر امپول داد قبل از میکرو باشه چون شنیدم موقتا درمان میشه بعد میره بالا باز

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
😂😂😂همه وقتی تهوع ندارن میگن بهترم ان شاءالله بارداری خوب و بی خطری رو داشته باشی

😂😂😂بس ک نگرانم بخدا

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هستم فدات شم دیروز واسه چک آپ ماه های آخر دکتر بودم اذیت شدم 🙈 🙈 🙈 نتونستم بیام خودت خوبی ...

بسلامتی انشالله ک ب راحتی و خوبی نی نی تو دنیا میاری منم یکم نگران میشم دوباره نی نی ازخودش یه علامت نشون میده خوشحال میشم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2731
من تهوع ندارم ولی میلم به خوردن نمیره مامانم میگه طبیعی کم کم باید خوب بشی 

من وقتی دمیترون میخورم واقعا پرخور میشم

بچه هااااا  جواب آزمایشم مثبت شد  بتام ۲۴۰۲.۵ شد

وای عزیزم مباااااررررررکککککککککههههههه......ذوق میکنم میبینم مامان شدی برا منم دعا کن....ایشالا بارداری خوبی داشته باشی

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
قربووونت مامان خانم قراره هفته دیگه شنبه برم سونوی ساک حاملگی و قلب جنین ها، گفتم که یکی از فسقلیا ...

ای جانم بسلامتی عزیزم

ایشالله ی زایمان عالی و راحت

چقدر خوشحالم چند تا هم دوره ایی دور هم هستیم

🥰

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
آخه بتات ماشاالله بالاست،فک کردم شاید دوقلو یا سه قلو داری.😉 بتای من روز 15 ام،2167 بود.

عزیزم انشالله سالم بغلشون بگیری.مشکلتون چی بود 

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
آخه بتات ماشاالله بالاست،فک کردم شاید دوقلو یا سه قلو داری.😉 بتای من روز 15 ام،2167 بود.

یه وقتایی به بتا نیست

من روز پانزده  960 بود دوقلو شد ..ولی دوستم با بتای3هزار و خورده ای روز چهارده یه قلو بود

هدفم اینه قبل از میکرو ایشالا بعد از عید بیام دکتر جنتی که اگر امپول داد قبل از میکرو باشه چون شنیدم ...

ایشالله که همه چی به خیر و خوشی برات پیش بیاد و سال ۹۹ برات بهترین سال باشه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

شمام دوتا بلاست بودی؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2706