2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818375 بازدید | 669076 پست
[QUOTE=121341768]عزیزم، هزارماشاالله😍😍😍 مبارک باشه وای من عااااشق دوقلوام❤❤❤[/QUOTE ممنون عزی ...

مبارک باشه عروسک جان.

میشه بگی کدوم بیمارستان و با چه دکتری زایمان کردی؟

وزن بچه هات چقدر بود؟

آمپول بتا زدی قبلش یا نه؟

دستگاه ک‌نرفتن ان شاالله؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
هر دو هستش عزیزم

اصولا" دکتر معرفی کردن کار سختیه و بهتر هست تجربیات زیادی رو بخونی تا تصمیم بگیری. من قبلا" دکترم دکتر مریم انصاف گو بود که راضی بودم تقریبا" مریض رو یدونه یدونه میبینه خوش برخورده وقت میذاره برای مریض ولی متخصص زنان هست اکثر فوق تخصص های نازایی خوب سرشون شلوغه و چند تا چند تا مریض میبینن. وقتی درگیر ناباروری شدم دکترم شد دکتر اشرف آل یاسین که خیلی خیلی باسواد و تو کار خودش خیلی خوبه ولی خب بالطبع این توانایی سرش به شدت شلوغه و چند تا مریض با هم میبینه. آدم توی هر شرایطی یه پزشکی رو انتخاب می کنه من قبلا" برام خیلی مهم بود حریم خصوصی رعایت بشه و حتما تنها با دکتر صحبت کنم الان هم خب ترجیح میدم رعایت بشه ولی تجربه پزشک برام خیلی مهم تره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام ندادم ولی اطلاعات دارم در موردش بپرسید اگه بدونم جواب میدم. معمولا" کسی که برای تعیین جنسیت ...

من از مشاور کلينيک پرسيدم، اولا که گفت حدود 12 تومن هزينه داره فقط تعيين جنسيت و دوم اينکه کمي خطرناکه براي مادر

او برایم بهترین ها را میخواهد
2731
سلام...عزیزم شما که تو این تاپیک هستید خبری از تورک آنا دارید؟میاد به تاپیک سر بزنه؟

سلام عزیزم متاسفانه خیر ی مدت هست که نیومدن به خاطر مشغله زیادی که دارن نمیتونن بیان هر از گاهی ی سری میزنن ولی خیلی کم

خدا جونم شکرت...
سلام. خانوما من ک روز دوم پری قراره برم چ کاری قراره انجام بدم اونجا؟🤔بازم باید آزمایش بدم؟؟ یا سو ...

برای شروع سیکل اگر داری میری سونو حتماً انجام میدن. آزمایش فکر نکنم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
به به مبارک ها باشه انقدر که منتظر پریود شدن تو بودم این مدت تو کل دوران عقد منتظر پریود شدن خودم نب ...

😂😂😂قوریونت برم ببخشید دیگه همرو هی میام اذیت میکنم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
سلام. خانوما من ک روز دوم پری قراره برم چ کاری قراره انجام بدم اونجا؟🤔بازم باید آزمایش بدم؟؟ یا سو ...

سلام اگه برای پانکچر هست که دارو هاتو می خوان شروع کنن 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706