2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820696 بازدید | 669186 پست
مرسی عزیزم طبق اخرین سونو و سونو قبلش دیگه بزرگتر نشده بود راستش

خداروشكر

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالله قسمت خودت عزیزم. ی بارداری راحت و طبیعی بهترینها رو برات ارزو میکنم گلم 🥰

قربونت بشم ممنوون از دعات 

انشاالله ني ني تو سالم بغل كني و به موقع ❤️❤️🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزيزم اصلا دنبال علائم نباش من هيچ علائمي نداشتم  اگه علائمي هم باشه به خاطر مصرف داروهاست&nbs ...

یعنی شما هم هیچیت نبوود من ن دلدرد ن کمر درد هیچی بچها میگن لکه بینی ولی من ندارم اصلا ریلکسم انگار ک هیچ انتقال ندادم بس ک هیچیم نیست باجنین ۴روزه انید هست🤔ببخشید گ سوال کردم درکم کن

2738
یعنی شما هم هیچیت نبوود من ن دلدرد ن کمر درد هیچی بچها میگن لکه بینی ولی من ندارم اصلا ریلکسم انگار ...

نه عزيزم هر سوال داشتي بپرس 

هيچي نداشتم باور كن با گريه رفتم آز دادم دركت ميكنم چون خودمم دنبال علائم بودم ولي نداشتم 

اونايي كه علائمي هم دارن فقط به خاطر داروهاست 

من علائمم از ٦هفتگي شروع شد

به منم همينو گفت اولش گفت با اين ذخيره،  طبيعي بهتره تا اي وي اف بعد كه ازمايش شوهرمو نش ...

ببخشيد اگه دوست داشتيد ميگيد ذخيره و سنتون چقدره.

البته من فکر نميکنم طبيعي ميشد چون مورفولوژي همسرم 3 بود تحرکشم 40  ميگن برا ذخيره کم حداقل مورفولوژي بالاي 7 سرعت هم بالاي 70 از طرفي هم خودم هم عمل باز کرده بودم توده خارج کرده بودم احتمالا گرفتگي هم داشته باشم البته تو عکس رنگي گفته بود باز هست برا همون ريسک نکردم شش ماه صبر کنم بعدش بهم پيشنهاد اهدايي بده.توکل به خدا البته همه اينا رو کاغذ هست خدا بخواد با بدترين اين هم نتيجه ميده حالا ما تلاش خودمونو بايد کنيم در نهايت نتيجه دست خداست.

خدایا شکرت
سلام دوستای گلم امروز رفتم سو نو  قلب تشکیل شده بود خداروشکر دعا میکنم برا همه دوستای عزیزم ...

سلام عزيزم مبارك باشه انشاالله قلبش ١٢٠سال بتپه 😍💓

2706