2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822379 بازدید | 669243 پست
دقیقا منم همینم ولی قرص دمیترون خیلییی خوبم کرده  روزی ۲تا میخورم راستی امپول پروژسترونو کی قطع ...

از اول هفته سیزده قطع کردم و تا هفته شونزده روزی دوتا شیاف داشتم و بعد اون روزی یه شیاف

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها. خوبین؟ سونو غربالگری دوم رو پیش دکتر پیری برم؟ خوش اخلاقه؟ بین دکتر محمدی که غربالگری ا ...

سلام عزيزم من دوتا غربالگيرمو پيري رفتم دكتر من خيلي قبولش داره 

اگه ميخواي بري بايد از يك ماه قبل وقت بگيري وقتي نوبت ميده بهت تقريبا يك ساعت و نيم منتظري 

بداخلاقم نبود ولي وقتي داره سونو ميكنه نبايد اصلا صحبت كني ولي بعدش به سوالات جواب ميده واسه من رو كه نگفت جفت به رحم چسبيده البته من چند جاي مختلف هم رفتم كه اونا هم نگفتن باز نميدونم ميتونسته ببينه ولي دقت نكرده فقط بهم گفت جفت پايين  

قيمت هم كه از جاهاي ديگه گرونتر ميگيره 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
من ازاد میخام انجام بدم البته چندتا از سی دی مارکرهاش کمه زینب جون گفت،،،از ازمایشگاه پرسیدم گفت۱۳۰۰

ممنون عزيزم 💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
عزیزم من آزمایشگاه بهار دکتر عارفی فرستاد اردیبهشت امسال حدود 1700 شد

دست گلت درد نكنه 💋

2738

سلام دوستان

لی_لا جون، به امید خدا هفته دیگه تزریق گونال شروع میشه (روزی ۳ تا ۷۵)

تیارا جون، در مورد نگهداری گونال توی بروشورش زده زیر ۲۵ درجه

من از داروخانه هم که گرفتم از توی طبقات معمولی برداشتن بهم دادن، و فقط تاکید کردن جاش خنک باشه

ولی امروز که از ۲۹ فروردین گرفتم، روشون برچسب فارسی قرمز رنگ نوشته که در یخچال نگهداری شود

بچه ها سلام 

من امروز ۸ انتقالم بود

همین الان لکه بینی پیدا کردم 😭😭😭

خون تازه هم هست 

تروخدا بگید چیکار کنم

به نظرتون دیگه امیدی نداشته باشم 

آخه لک قهوه ایی نیست خون تازست 

@زینبی_بابا    

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
شادن جون نمیدونم  چرا ۴ ۵روزی بود خیلییییی ترشح داشتم مثله اب البته خیلی ببخشید ها،ولی امروز ند ...

نمیدونم عزیزم برای من ترشحم خیلی کم بود ولی قبل اینوفولیک اصلا نداشتم، حالا عوارضش رو بخون شاید برای همین باشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچه ها سلام  من امروز ۸ انتقالم بود همین الان لکه بینی پیدا کردم 😭😭😭 خون تازه هم هست  ...

عزیزم فکرتو به خون تازه کهنه نده به شیاف پروژسترون یا آمپولت یکی اضافه کن استراحتت رو بیشتر کن اگر دسترسی داری به پزشک یا مرکزتون زنگ بزن راهنمایی بگیر

سلام خوبی میگم تو پری رفتی سونو برای انتقال دکتر چه داروهایی داد بهت؟

سلام عزیزم

سینافکت رو که داشتم فقط دوزشو کم کرد استرادیولم بهم داد سه روز اول دوتا بعدش روزی سه تا، اینوفولیکم که همزمان با ال دی گفت بخورم روزی یکی

فولیک اسید و گلوکوفاژم که خیلی وقته خودم میخورم اینا همیشگیه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706