2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821018 بازدید | 669194 پست
داروهاتو شروع کردی لیلا جون؟😍.ان شاء الله که به سلامتی و خوشی باردار میشی عزیزم و نی نی های خوشگلتو ...

نه هنوز. ایشالا این پری. دکترم گفته فریز انتقال میده. خدابخواد اواخر بهمن پانکچرم میوفته. ممنون از دعای قشنگت       

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزيزم ميشه شماره رو بديد من که مجبور شدم امروز هوموگ بزنم بجاي گونال چون فقط به اندازه سه روز فقط تو ...

وای عزیزم،منم هوموگ دارم، درد نداشت آمپولش، عضلانی زدین؟ ☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم عکسش رو دیدم. منم فوستیمون داشتم که مثل همین بود و باید روزی ۲ تا میزدم، دکترم گفت ۲ ...

دعات میکنم عزیزم. دکترم اجازه بده حتما همین کارو میکنم. میشه روزی دوتا تزریق اینجوری

عزيزم ميشه شماره رو بديد من که مجبور شدم امروز هوموگ بزنم بجاي گونال چون فقط به اندازه سه روز فقط تو ...

88378604 آقای نجفی شرکت الیت دارو. پخش کننده گونال

2728
تا جاییکه میدونم کوتاهه عزیزم. چون گفت اول تا چهارم پریودی بیا برای شروع گونال. عزیزم من جفت لوله ها ...

چه خوب، منم اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد انتقالم میوفته اواخر بهمن

چه خوب، منم اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد انتقالم میوفته اواخر بهمن

به امید خدا. ایشالا سر سفره هفت سین تو دلی داشته باشی. من انتقالم احتمالا یا اواخر فروردینه یا اردیبهشت چون دکترم گفت فریز انتقال میده برام

تا جاییکه میدونم کوتاهه عزیزم. چون گفت اول تا چهارم پریودی بیا برای شروع گونال. عزیزم من جفت لوله ها ...

با لوله های بسته طبیعی باردار شدی!!!!.فقط میتونم بگم خداروشکر. درسته سقط سخته ولی همین که باردار شدید خیلی خوبه جای امیدواری داره .بعضی مواقع ناشکری میکنم اون وقت این خبرهارومیشنوم پیش خدا خجالت زده میشم فقط میتونم بگم خدایا من روببخش😔.همین که همسرتون خداروشکر مشکلی نداره خیلی خوبه.حتما نتیجه میگیری ولی خداکنه پریود نشی وطبیعی بازهم باردار بشی وبرای مشکل ایمنی انعقادی دارو بگیری و بارداری راحتی داشته باشه🙃🙃🙃

2738
به امید خدا. ایشالا سر سفره هفت سین تو دلی داشته باشی. من انتقالم احتمالا یا اواخر فروردینه یا اردیب ...

ممنون از دعای قشنگت لی لا جان، ان شاالله شما هم با کلی جنین‌های تپل به استقبال سال جدید بری و سال جدید هم جنینا مهمون 9 ماهه دلت بشن عزیزم

پروانه نگفت چيكار كني پايين تر بره؟ و اينكه به شما ميگن كيفيت جنين ها كه ضعيف شد از تخمكه يا ا ...

چیزی نگفتن دکترهای رویان زیاد به دی اف ای توجه نمیکنن.اسپرم خیلی شرایطش بدهست خیلی ولی تخمک های خودم هم چندان تعریفی ندارن.کارهایی که ما انجام دادیم از ۸۷ اومد ۲۳.

کاهش وزن،لباس زیر گشاد شلوار پارچه ای شستشوی مرتب بیضه ها. ترک سیگار مشروبات وقلیون

حذف کنسرویجات سوسیس کالباس فست فود و کلاغذاهای سرخ شده حذف شیرینی شکلات قند شکرو کلا تنقلات ناسالم.چیزهایی که مصرف میکنیم گوشت گوسفندی و بعصی مواقع بوقلمون شیره ی انگور ارده عسل و خرما انواع مغزها خصوصا بادام لبنیات سنتی که خودم پنیر و ماست هم درست میکنم مصرف مرتب میوه و سبزیجات.روغن هم فقط زیتون و کنجد.چیزهایی که به ذهنم رسیدهمین ها بود.

با لوله های بسته طبیعی باردار شدی!!!!.فقط میتونم بگم خداروشکر. درسته سقط سخته ولی همین که باردار شدی ...

مرسی عزیزم بابت دعاهای خوبی که در حقم کردی. امیدوارم به زودی خدا نی نی های خوشگل و سالم و صلح بهتون عطا کنه. آره سقط خیلی خیلی سخته خدا برای هیچکس نخواد دوستم. ترسناک و دردناک!!!

بچه ها امروز رفتم سراغ جنین هامو گرفتم.چقدر خوبههههههه😍😍😍😍

احساس مادر شدن هرچند اندک.هرچقدر دور.😍

۳تا جنین با گریدaوbفریز کردن برام

انشالله با خواست خدا اسفند میرم واسه انتقال

محتاج دعاتونم🙌🙏🙏🙏

۱۰ساله آرزوشو دارم

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2706