2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849906 بازدید | 671087 پست
عجب جالبه حرفاشون تناقض داره من اولین بار که تشکیل پرونده دادم 2 خرده ای بود که خردشو یادم نیست همون ...

ممنون عزیزم.حالا فردا سونو دارم دوباره.بهشون میگم ببینم چی میگن

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
یه لحظه فکر کردم طبیعی بودی نه نرو اگر واجب نیست، الان که + شدی خودتو خسته نکن

آخه الان به خاطر درس و دانشگاه و امتحان،دو سه ماهه همش خونه بودم،واقعا خیلی خسته شدم.چرا دکتر میگه سفر نرو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دارم شاخ در میارم!!!! آره گلم شروع کن بخور، روزی نصف قرص حتما یه ویزیت غدد خودت برو خیالت راحت ...

باشه ممنون.حالا فردا که سونو دارم بهشون میگم .اونجا هم دکتر غدد میرم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
آخه الان به خاطر درس و دانشگاه و امتحان،دو سه ماهه همش خونه بودم،واقعا خیلی خسته شدم.چرا دکتر میگه س ...

الهی عزیزم، مامان با پشتکار

گلم میخواد در معرض ریسک نباشی، همین اطراف تهران یه دماوندی، فیروز کوهی برو که اذیت هم نشی، راهش هم نزدیکه

کاملا درک میکنم دوست داری مثل خانم های حامله عادی باشی، شاید هم مشکلی پیش نیاد ولی خو ریسک داره

2731
باشه ممنون.حالا فردا که سونو دارم بهشون میگم .اونجا هم دکتر غدد میرم

آره گلم حتما بگو

واسه من که یادمه کلی تاکید کردن غدد برم، عددش 2.9 بود سه سال پیش 

امسال هم تا جوابش میومد سیکل رو شروع نکردن، عددش 1.98 بود که گفتن ادامه بدم همون نصف قرص، ولی دیگه متخصص نرفتم تا هفته 20

خدا خیرش بده، بهترین کار انتقال تک جنین هست، امیدوار باش عزیزم😍😍😍😍

وای چقدر امیدوار میشم اینارو میشنوم 

خداروشکر 

به امید خدا بگیره❤️ 

زینب ججون برام دعا کن عزیزدلم❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
لی لا جان یه سوال برای من گونال 75 نوشته اینم مثل بوسرلین تو یه ظرفیه که باید با سرنگ مقدار 75 بکشیم ...

گونال اف خیلی با کلاسه، اگر پن باشه راحت درجه رو تنظیم میکنی و تزریق😉😉😉😉

بین تمام آمپولهای میکرو با این گونال خیلی حال کردم

ممنونم عزیزم اطلاع دادید ، آره باید بگیرم چون کارشناس اونجا هم خیلی تاکید داشت میگفت بگیر شاید تا مو ...

وا، بیمار خاص دیگه یعنی چی؟؟!! 

خوب ناباروری خاص نیست🤔🤔🤔🤔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

سلام دوستاي عزيز

دکتر برام گونال نوشته بود که روزي 300 واحد بزنم گفت اگه پيدا نکردي کارما بزن حالا من سه روز گونال زدم امروز که روز آخرم هست گونال پيدا نکردم .

حالا داروخانه بهم هوموگ داده به نظرتون همون کارما هست يا نه داروخانه اشتباه داده

خدایا شکرت
دوستان یه سوالی، خوردن ال دی قبل از شروع سیکل چه مزیتی داره نسبت به سیکل کوتاه؟ 

عزیزم نمیشه گفت مزیت داره 

گاهی اصلا نیاز نیست به ال دی، گاهی هم نیاز هست 

برای افراد با ذخیره متوسط میگن خوبه چون فولیکول ها رو یک دست میکنه و چون به تخمدان استراحت میده، تخمدان به داروهای تحریک بهتر جواب میده

البته میگم برای همه شاید مثل این نوشته جواب نده