2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849895 بازدید | 671084 پست
درکت میکنم عزیزم منم خیلی داغون بودم از بس فکر میکزدم با اینکه چهار تا بی بی زدم و مثبت بود بازم خیا ...

خداروشکر اینجا هست با شماها خیلی راحتم 

بخدا هیچی نمیتونم به هیچی بگم  

خداروشکررررر ، دعا کن برام❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
جنینم سه روزه بود.اره روز ۸ حاله انداخت یک روز درمیون تست زدم هی پررنگ تر میشد

وای فردا روز ۸ منه منم بیبی بزارم 

جنینم ۵ روزست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس من حتما منفی هستم امیدم الکی چون مال من هم سه روز ه بودند هشت ونهم بی بی منفی  گوارای ...

نه عزیزم اینجوری نگو خیلی ها روز ۱۲-۱۳مثبت میشن شرایط بدنی همه که مثل هم نیست انشالا شما هم ب امید خدا مثبت میشی

2731
وای فردا روز ۸ منه منم بیبی بزارم  جنینم ۵ روزست

بزار ضرر ک نداره اما اکر خدای نکرده منفی شد اصلا ناراحت نباش چون خیلیا روز ۱۲ به بعد مشخص میشه من طاقت نداشتم هر روز میزاشتم

بزار ضرر ک نداره اما اکر خدای نکرده منفی شد اصلا ناراحت نباش چون خیلیا روز ۱۲ به بعد مشخص میشه من طا ...

پس ان شالله اگه گذاشتم خبر میدم❤️

قربونت عزیزم ببخشید زینبی چند تا سوال داشتم دکتری ک رفتم آی وی اف کردم شهر خودم نیست.حالا به اصرار ...

عزیزم تنها کاری که میکنی به دکترت بگو همراه نذاره بیاد داخل اتاق ویزیت و حتما بگو ivf هستی

آسپرين رو من به خاطر خطر لخته شدن خون در عروق پا به خاطر مصرف روزانه استرادیول داشتم و با قطع استرادیول اونم ‌‌قطع کردم

این سوالو از دکتر جدید که رفتی تحت نظرش بپرس حتما 

کلا تو ivf مصرف انوکسا یا آسپرین روتین شده به جز موارد لک و خون