2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849876 بازدید | 671084 پست

دکترا که با اين ذخيره کلا نااميدم کردن فقط اميدم به خداست که خودش کمکم کنه.

تو اين آزمايشگاه ناباروري بهمن که آزمايش دادم fsh ننوشته فقط

Anti t.p.o که 0/7 هست

Prolactin که 8/9 هست

قبلا جاي ديگه داده بودم fsh  6/2 بود .حالا fsh هم مهمه مثل ذخيره؟

خدایا شکرت
یعنی خیلی حس بدیه، نه میذاره از اونی که خوردی لذت ببری  نه جلوی اون شکم رو میگیره که هوس نکنه

دقیقا گل گفتی عزیزم👌👌👌

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چه قدر ناراحت کننده و سخت😔😔😔 همش منتظر خبر مامان شدنت بودم 

زینب جان من تا روز انتقال لب به ماست و سردی نزدم.تازگی باز با برنج و .....ماست هم میخورم.سردی خوردن که مشکلی نداره؟

خدایا شکرت  
2731
سلام بچه ها  دوتا جنین سه روز برام گذاشتن. امروز روز هشت انتقالم بی بی زدم منفی شد  به نظ ...

عزیزم روز هشت دیگه خیلی زوده، داروهاتو قطع نکنی یه وقت، انشاالله که مثبت میشی❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بار چهارم بود  سه بار قبل خارج ازرحمی دوتا لوله هام برداشتن  حتما مصلحتی  الهی شکرت& ...

عزیزم‌جنین ۳ روزه اونم‌۸ انتقال لطفا سر خود کاری نکن ۵روزشم میگن ۸ انتقال زوده چه برسه سه روزه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
شما مشکل ضخامت داشتی؟  فکر کنم پی آر پی رو واسه کسایی که ضخامتشون خوب بالا نمیره انجام میدن یع ...

سلام عزیزم ازمایش دادی شما؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
عزیزم روز هشت دیگه خیلی زوده، داروهاتو قطع نکنی یه وقت، انشاالله که مثبت میشی❤

من گفتم انتقالم بدم چندتا بی بی می خرم از ۹ انتقال میزارم 

به قول زینبی حون من ۶ماه بدنیا اومدم😂😂

میگم جنین بلاست یه هاله میندازه از ۹ انتقال 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
هنوز کا مونده اما ماه آخر که رفتی پیشش بهش داروی انعقادیت رو یاداوری کن. چون معمولا دوهفته قبل زایما ...

ولی خواهر من شب قبل زایمان اخرین سلسکانشو زد 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
عزیزم شاید دلیلش این نباشه ، من توی سه تا بارداری هام هماتوم داشتم. جالبه این آخریه ک آنوکسا از اول ...

سلام مرجان جون خوبی ۵ شنبه صبح با طرازی انتقال داشتم دعا کن منم مثبت شم باهاش💋💋💋

دوستای عزیز یه درد دل بکنم   من بارها نوشتم و تاکید کردم اگر مستعد یبوست هستین نشاسته نخو ...

زینبی جون یه سوال دارم ازت من ۲۲روز از انتقالم میگذره بتا مثبت شده اما همش علایم پریودی دارم دل دردام زیاد شدن انگار هرلحظه میخام پریود شم .ایا شما همی اینجوری بودی؟اگر بودی تا کی این دل دردا ادامه داره؟

گلم من رویان تحت نظر مشایخی بودم  همسرم صدیقی نه عزیزم نمونه عادی بود امیر جنتی این سینا هست ...

زینب جون ازنظرشما با توجه به مشکل دی اف ای دکترجنتی بهتر هست یا دکتر صدیقی ؟ابن سینا برای دی اف ای دقیقتر کار میکنن یا رویان؟من همش نگزانم اگر بیام تهران بعد از انتقال چطور برگردم شیراز خخخخخ....شما که درجریان بچه های گروه هستید بچه های شیراز  بعد انتقال چطور برمیگردن شیراز ...اینهمه راه خطرناک نیست ؟این فکر مانع اومدنم به تهران میشه ....واییییییی چقدرسوال پرسیدم ببخشید توروخدا   

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد