2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819802 بازدید | 669150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زیاد نیست کمتر هم هست ولی برای بارداری 400 میکروگرم کافیه که این 600 هست تازه. بله روزی یا شبی یک ...

سلام دوستان

زینبی جون یه سوال داشتم،من دوشنبه پیش رفتم آز دادم که بتا ۸۰۶ بود ،دکترم گفت دوباره شنبه تکرار کن زنگ بزن عدد تیتر رو بگو تا بگم کی بیای پیشم،تیترم امروز ۷۰۰۰ بود،زنگ زدم ماماش گفت دکتر میگه دوشنبه بیا،گفتم که نمیتونم و قرار شد چهارشنبه برم،چهارشنبه پیش دکتر به من گفت ۴/۵ هفته هستی،خب الان تو یه هفته مگه چیزی تغییری میکنه؟؟چهارشنبه میشم ۵/۵ هفته،مگه جنین و ضربانش تو این هفته مشخصه؟در ضمن هفته گذشته ساک رو دید،و اینکه به نظرت رشد بتام خوب بوده؟

اخه روز سیزده لانه گزینی نمیشه ک.من دهم انتقال دادم امروز ۲۲ دیگه از لانه گزینی رد شده

گلم لانه گزینی فرایندی هست که از 6 روز بعد از لقاح شروع میشه و تا ماه سوم ادامه داره، و هر زمانی ممکنه لک و خون بیاد طی این زمان

2731
سلام دوستان زینبی جون یه سوال داشتم،من دوشنبه پیش رفتم آز دادم که بتا ۸۰۶ بود ،دکترم گفت دوبار ...

آره گلم عالیه 

اگر ساک داخل رحمی بوده، تو رو خدا این قدر سونو نرو 

حداقل بذار هفته 7 

گلم من اگر طبیعی حامله میشدم و درد تخمدان هم نداشته باشم یا لک و خون ، هفته 10 یا 12 میرفتم سونو

واقعا نیازی نیست از الان همش بری بررسی بشی

کاملا قبول دارم بررسی کردن رو ولی به جا و به اندازه 

دیگه هم تیتر نده همه چی عالیه

سلام خانمهای عزیز .هایپر شدم انتقال جنیینم افتاد دوماه دیگه حالا دوتا سوال دارم اول اینکه خراش رحم د ...

سلام عزیزم به سلامتی 

اگر دفعه اول انتقال هست سراغ خراش نرو گلم

در مورد ساکشن هم اطلاعی ندارم 

آره گلم عالیه  اگر ساک داخل رحمی بوده، تو رو خدا این قدر سونو نرو  حداقل بذار هفته 7&nbs ...

ممنونم عزیزم از راهنمایی و دلگرمیت💜💜💜

راستش منم خیلی مایل نیستم برم ،خودش اینطور گفت،ساک هم داخل رحمم دید،نمی‌دونم والا این دکترا چشونه!

زینب جون تو ۵/۵ هفته جنین رویت میشه؟؟

2740
بچه هایی ک با میکرو حامله شدیم شما همتون گرید جنین هاتون aو bبوده؟؟ منظورم اینه کیفیتش عالی بوده؟؟ ک ...

سلام عزیزم من گریدش رو نمی دونستم

ولی خیلیا با گرید بی مامان شدن، با سی هم بوده ولی کمتر 

ممنونم عزیزم از راهنمایی و دلگرمیت💜💜💜 راستش منم خیلی مایل نیستم برم ،خودش اینطور گفت،ساک هم داخل ...

عزیزم الان نهایت کیسه زده ببینن، خیلی هم جنینت مرام بذاره 3 میلی متر هست 

آخه خداییش چی دیده بشه 

از همون اول این دکترت داره دلتو خالی می کنه بی دلیل

الان دوره ارگانوژنز (اندام زایی) بچه هست و به آرامش بیشتر از هر چیزی نیاز داره، داره قلبش تشکیل میشه، ستون فقرات، مغز و... 

گلم خدای نکرده، هر کس مشکلی داره زودتر از هفته 10 و 12 نشون نمیده

شما هم قطعا جنینت سالم هست 😍😍😍

عزیزم الان نهایت کیسه زده ببینن، خیلی هم جنینت مرام بذاره 3 میلی متر هست  آخه خداییش چی دیده ب ...

درست میگی🥰

نمی‌دونم والا

شایدم‌نرفتم،میزارم هفته دیگه چهارشنبه میرم که میشه۶/۵ هفته.میدونی‌دوستم‌بعضی از دکترا دنبال درآمد زایی بیشتر هم هستن،شاید اینم اینجوریه،با اینکه خیلی انرژی مثبت داره و دستش سبکه،حالا ببینیم‌ جی پیش میاد.

بازم‌خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتی عشقم🌸❣️❣️🌺

عزیزم یعنی بذارن جنین تا 5 روز تو محیط آزمایشگاه رشد کنه  جنین بلاست حتی قیافه متمایزی نسبت به ...

زینب جون اسم پزشکتونو میفرمایین؟

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
2706