2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829259 بازدید | 669696 پست
پارتی بازی کردن اونجا😁من واقعا فکر نمیکردم کسی رو با ویلچر بیارن 

تازه برای ما قسمت ای وی اف طبقه بالاست بعدش باید از پله ام بیایم پایین

شاید مرکز خصوصی بوده شاید که نه حتما، دولتیه آدمو شوت میکنن بیرون😂😂😂

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي بابت تبريكت عزيزم واااي وقتي ميشنوم كه شماهاهم مثل من بتا بالا بودين و ني نيهاتون سالمن خيلي خ ...

مبارک گلم تیکرتو بذار عاشق این تیکرای خوشکلم کیف میکنم پیش پستای همه ببینم،🤗🤩🥰😁

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2742
برای من یه روز مونده ب موعدم ۹۷۴بود بنظرشما امکان دوقلو بودن هست؟ واینکه ۷دی باید سونو بشم دل تو دلم ...

وای عزیزم مبارکه.پس شمام تیکردار شدی به سلامتی و دل خوش انشالله

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2740

هوا خیلی آلودس سعی کنین بیرون نرین و اب زیاد بخورین و راه برین تو خونه که خونرسانی خوب باشه برای بچه🌷🌷🌷🌷🌷التماس دعا

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام به همه من داده ۴روز میشه پریم عقب افتاده طبیعیه آیا پری دوم بعد پانکچر ؟

اره عزیزم طبیعیه الان ۲تا از بچه ها پانچر شدن و ماه دوم دقیقا عقب انداختن و حامله بودن طبیعی😇

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
اره عزیزم طبیعیه الان ۲تا از بچه ها پانچر شدن و ماه دوم دقیقا عقب انداختن و حامله بودن طبیعی😇

من جلوگیری سفت و سخت دارم وگرنه حتما شک می کردم‌باردارم 

۲روز مونده به پریم ۲سال پیش باردار شدم ریسک‌نمی نم😁

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
منم روز دوازدهمم علائم پری کم و بیش داشتم که به خاطر پروژستونم میتونه باشه امروز کمر درد داشتم دعا ک ...

ایشاله که مثبتی،❣️

منم فقط‌ درد پری داشتم ،احساس میکردم هر لحظه پریود میشم😉

دلم روشنه که مثبتی🥰

2706