2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820047 بازدید | 669165 پست
ااا کلا استراحتی؟من هی جفتک میپرونم😂😂

اره تا ۵روزک ه خونه مامانم مطلق خوابیدم

بعد اومدم خونه باز استراحتم

🙈

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اره تا ۵روزک ه خونه مامانم مطلق خوابیدم بعد اومدم خونه باز استراحتم 🙈

من روز انتقالم با شوهرم بحثم شد دیگه ماشین دور پارک کرده بود منم نگفتم بیار کلی پیاده رفتیم بعدشم شوهرم گفت بزارمت خونه مامانت گفتم نه نمیخام بعدشم یه تولد دعوت بودیم که ضایه بود نریم اونجا داغون شدم ،واقعا روزای سختیه تا قطعی شدن نتیجه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تا ۵روزک ه خونه مامانم مطلق خوابیدم بعد اومدم خونه باز استراحتم 🙈

شما میدونی مثلا جنین تا چند روز میتونه اون تو شناور بمونه؟ینی مثلا یکیشون سریع بچسبه یه دیر تر بچسبه اینطوری میشه ،مثلا فاصله دو سه روز 

2728
من روز انتقالم با شوهرم بحثم شد دیگه ماشین دور پارک کرده بود منم نگفتم بیار کلی پیاده رفتیم بعدشم شو ...

عزیزم

الهی

ادم هر چی بهش فکر نکنه بهتره

من ۱ماهه خونه مادرشوهرم نرفتم

فکر کنم فهمیدن😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما میدونی مثلا جنین تا چند روز میتونه اون تو شناور بمونه؟ینی مثلا یکیشون سریع بچسبه یه دیر تر بچسبه ...

نه متاسفانه عزیزم

اطلاعی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید روز قبل انتقال میرفتی😂😂منم خواهر شوهرام اینقدر اصرار کردن یه سرم اونجا رفتیم ناچاری

اخه پانکچر کردم هم نرفتم دیگه 

🤭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

بچه ها میگم کسی میدونه اگه بخوام به بدنم بجز قسمت ممنوعه، پودر موبر بزنم اشکالی داره؟ آخه من بدنم واقعاً به ژیلت حساسیت داره، داستان دارم این 7 ماه آینده با این ژیلت 🙄🙄

@زینبی_بابا    

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
خب دیگه بعد پانکچر یه روزشو باید میرفتی ینی حالت خوب نبود؟حالا بهشون نگو اصلا تا سونو قلب بگین مثلا ...

دیگه حتمن میفهمن

نه راستش خیلی حالم خوب نبود که برم

اصلا دوست نداشتم بفهمن

حالا ببینیم چی میشه🙈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه حتمن میفهمن نه راستش خیلی حالم خوب نبود که برم اصلا دوست نداشتم بفهمن حالا ببینیم چی میشه🙈

من که اصلا دوس ندارم خانواده شوهرم قبل ۵ ماه بفهمن ،خودشون خواهر شوهرام دختراشون حامله شده بودن تا ۵ ماه نمیگفت دفه دومم تا ۹ ماه میگفت جنسیتش معلوم نیست پشتش بوده😂😂

2706