2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820892 بازدید | 669189 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم من طبیعی باردار شدم،تو سیکل بودم منتظر که پریود بشم و برم انتقال که دیدم پریودم ۴ روزه عقب ...

چقدر خوب! من روز ۱۴انتقال آز بتا دادم و ۴۹ بود رفتم مطب دکتر یجوری رفتارکردن حس کردم بنظرشون باردار نیستم!بهم گفتن شنبه دوباره آز بده

برام دعا کن ساک حاملگی تشکیل بشه و ازین برزخ نجات پیدا کنم😔😔

خــــدا امیــد من است...
منم برادارشوهرام به سختی بچه دار شدن ، یکی از خواهرشوهرام به من گفت سریع به فکر بچه باش براداری من ا ...

عزیزم ممنون.حرفت کاملا درسته .پس خواهر شوهر خوبی داشتی که حداقل بهت گفته من بعد شش سال از فامیلاشون شنیدم ...که هر دو برادر شوهرام مشکل داشتن.من گفتم به خواهر شوهرم گفت به ما چه برو با این مورد زود میتونی طلاقتو بگیری.مادر شوهرم با وحود دانایی زیادش گفت مگه قبلا ازمایشش کرده بودیم بدونیم.چند،بارم گفت من از شما بچه نمیخوام.منم گفتم از ادم و حوا هیچ عروسی از مادر شوهر اجازه بچه دار شدن نخواسته من دومیش باشم.خلاصه .کارش کاری به ادم نداشتن.زبون دارن ادم نمیدونه چیکار .اخه مادر دلسوز میشه نه اتش بنداز.شانس من .یه نفر تو خانواده همسرم دلسوز نیست ...

انشاالله همه منتظرا به زودی زود جواب بگیرن از حرف مردم و این دکترا و دارو و قرص و امپولا راحت بشن ...بحق پنج تن ..

2728

خانما کسی بوده اینجا بخاطر کنترل اضطرابش دارو بخوره؟

من دکتر بهم اسنترا داده ..میخوام تازه برم برای کارهای میکرو این داروها تداخل نداره؟؟

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
2740
بیمارستان های دولتی اون طرحی که برای زوجین نابارور راه انداختند نرفتید؟ اینجا حدودا سه میلیون میشه

عزیزم شهید بهشتی هم یعنی دولتیه دیگه! دوتومن برا انتقال و پانکچر و فریز دادیم و ششصد هم میکروتسه شوهرم یعنی فقط دو وششصد به بیمارستان دادیم اما بقیه مراکز خصوصی حدودا شش میلیون ازت میگیرن 

بقیه هزینه ها و آزمایشات و داروها خیلی گرونن ک باید از جیب خودت بدی و تامین اجتماعی کمک چندانی نمیکنه! مثلا آمپول های گونال خارجی و ستروتاید و اچ سی جی خیللللی گرونن حدودا دوتومن میشن

خــــدا امیــد من است...

خانم ها من هفته ۱۰هستم و روزی ۳تا استرادیول میخورم از اول انتقالم تا الان.دکترم نیست که ازش بپرسم کی استرادیولو کم کنم و خیلی نگرانم که تو هفته ده دارم سه استرادیول میخورم.خواهش میکنم هر کس تجربه ای داره بهم بگه استرادیول چطور و از کی کم میشه

عزیزم مبارکت باشه انشاالله سالم بغلش کنی . التماس دعا 

قربونت ممنون انشالله قسمت خودت

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
سیمایی جان مبارکت باشه عزیزم😘😘😘 خداروشکر 🤲 ایشاله به سلامت در آغوش بگیری نی نی نازتو🥰🥰😍😍

فدات شم همچنین عزیزدلم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
عزیزززم مبارکت باشهههه

عزیزمی مرسی

خانم ها من هفته ۱۰هستم و روزی ۳تا استرادیول میخورم از اول انتقالم تا الان.دکترم نیست که ازش بپرسم کی ...

من از هفته ۷ کم کرد دکترم تا اینکه هفته ۹ قطع شد

خدای مهربونم شکرررررت .
2706