2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822140 بازدید | 669237 پست
با وجود یک ماه آسپرین خوردن اینقد کم پریود شدم که اصن فکر کنم ریزش نکرده دیواره رحم

عزیزم منم کم بود ریزش دیواره ولی نازک

خب طبیعی هم هست با وجود ال دی و اون دیفرلین حالت یائسگی داشته رحم طبیعیه کامل

بیمارستان دی کجاست؟ دارم جمعه شب میام تهران. با دفترچه داد؟ اینجام گفتن هر هفته بیا یکی میدیم. و ...

مرجان جون مگه قيمتش چنده ؟ نخواد ايراني بهم داده ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️ دوستان من یه کم عجله دارم میشه بهم بگین غربالگری چجوری انجام ...

فکر نکنم غربال باشه، احتمالا آنومالی اسکن هست

شکمیه خیالت راحت😉😉😉😉

عزیزم خیلی ها ممکنه این طوری باشن.نمونش خود من.کوتاه فقط ۵ تا تخمک اینبار بلند و ۱۶ تخمک

آره کوتاه اصلا به منم نساخت 

برای پانکچر بعدی حتما باید بلند باشه یکلم انگار یه شوک خوب میده به تخمدان 

البته گونال هم رو من کار نمیکنه آچ ام جی خیلی بهتر جواب میده که تو سیکل کوتاه نداشتم فقط گونال داشتم 

2728
راستی هنوز لک دارین؟ شاید بخاطر شرایطتتون گفته ده روز یکبار. انگار میخوان یارانه دارو رو بردارن. ...

واي چه اوضاع بدي به خاطر يه دارو كلي بايد بگرديم اخرشم سهميه اي 

كار من از لك گذشته امروز باز لخته دفع كردم به خاطر هماتوم لعنتي 

تو اين ٥ ماه ٥ سال پير شدم از اول بارداريم خونريزي داشتم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام بچه ها من فردا صبح عمل پانکچر دارم دکترم گفت جنینا رو فریز میکنیم برات هایپر شدی بعد عمل چیکار ...

سلام عزیزم به سلامتی 

رژیم پر پروتیین و آب زیاد داشته باش 

اگر ادرارت حجمش کم شد، یا دور شکمت یهو بزرگ شد یا اضافه وزن ناگهانی داشتی بعد از پانکچر سریع برو بیمارستان حتی نصف شب

2740
بهار جان حتما پیگیری کن... من با ذخیره حدود1.7 گونال روز 225 واحد هم مثل سینال جواب داد برام حالا ب ...

گلم فکر کنم فقط به دوستان همین جا میتونی بدی

فقط کهریزک دارو میگیره با وسواس که، داروهای ما قطعا یه دردشون نمیخوره