2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819212 بازدید | 669104 پست
اخه حس پریودیمم شدیده

باورت میشه من هنوز درد پریودی دارم دایم

برو ازمایش بده فقط خواهش میکنم تحت هر شرایطی ۲روز بعد تکرار کن عزیزم🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام به همه ی خواهرای گلم ممنون از دعاهاتون 😭😭اما انگار قسمت من نیست دوباره طعم مادر شدن رو بچشم ...

سلام عزیزم..نگران نباش. انشاءالله ک همون سه تا تخمک برات جنین های خوبی میشه..و بچه های سالم و خوشکل😍

خودت چطوری حالت خوبه؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم عزیزم، ممنون تازه من قبلشم دوبار عکس رنگی رفتم اسمی از هیدرو نیاوردن ولی نه همش دارم منفی ...

شادن جان به احتمال زیاد لولت هیدرو هست که تا حالا مثبت نشدی چون تشخبص هیدرو بودن لوله تو عکس رنگی خیلی سخته دوستم عکس رو برد هم دکتر نصر دید هم دکتر پادمهر هم اصفجاه اخرشم گفتن مطمین نیستیم با خودته تصمیم بگیر بری عمل یا نه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
😂😂😂😂😂 وای خدا از دست تو این پسرت هم وروجک میفهمه باید شیطنت کنه از الان

اره مثل اونا موذیه..پیش مردم خودشو میزنه مظلومیت 😐 تو سونو دیدم سرشم عین اونا بود😂😂😂 بیضی بود مثل اونا...من گردم .کلا مغزش مثل اوناست فکرکنم 😂😂😂

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
درکت میکنم عزیزم. تازه من که هر دوتا لوله هام هیدرو بودن الان پشیمونم میگم کاشکی بر نداشته بودم شاید ...

واقعا بر عکسیما من میگم کاشکی برداشته بودنش خیالم راحت بود ازش😂😂😂

اونوقت به شما قبلش گفته بودن یا تشخیص خودشون حین عمل بوده که بردارن؟

ولی من هرکاری میکنما یه ذره ام به طبیعی امید ندارم میدونم خدا بخواد میشه اما خب برای من بعیده همچین چیزی بشه😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
زينب جون نترس انشاالله واسه زايمانت بگو تو اتاق عمل بعد بي حسي برات سوند رو وصل كنن

من از عمل هم میترسم مثل چی

فقط میگم سزارین واسه خودم ضرر داره نهایت ولی طبیعی برای جنین نیم درصد ریسک رو هم نمیتونم قبول کنم 

اگه راحت باردار میشدم طرف سزارین هم نمی‌رفتم 

2738
ببين روز هاي چهارشنبه و يكشنبه صب بهمنه من هر دفه رفتم بدون وقت رفتم توام  برو بگو كار واجب دار ...

مرسی عزیزم چون من همش کلینیک سارا میرفتم الان دیگه اینجا نزدیکتره میخام برم🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
قربونت عزیزم مامانم از دنیا رفتن. شایدم شوهرت میخواد احتکار کنه. خدایی تصورشم خنده داره. یه کارتن بی ...

خدا بیامرزه مادرتو عزیزم...روحش شاد باشه 🌸🌸🌸

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
شادن جان به احتمال زیاد لولت هیدرو هست که تا حالا مثبت نشدی چون تشخبص هیدرو بودن لوله تو عکس رنگی خی ...

تارا جان من لاپاراسکوپی هم شدم عزیزم، گزارش عملمم فقط نوشتن هر دو لوله بسته هستش عکسش رو فرستادم چند صفحه قبل، منتها من گفتم دوباره لاپارا بشم که اینجا بچه ها گفتن خیلی ضرر داره پشیمون شدم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
الان هیچ کدوم رو ندارم 💃💃💃💃🤭🤭🤭🤭 دیگه هم بعد از هفته 28، پریناتولوژیست گفت نیازی نیست 

چرا من باید انوکسا بزنم 

اه

کاش منم هفته ۲۸ قطع میکردم خودم😁😁😁😁مثل داروهای دیگم

یه چیزی بگپ دعوام نکنی من دارم هر ۴روز ۱ انوکسا میزنم از خودم درد داره😆😆

اگر داغ نباشه اشکال نداره، ولرم منظورمه😉😉😉😉

زینب جان اونقدر فکرم درگیر چیزای دیگه بود یادم رفت از دکتر بپرسم میشه نزدیکی کرد یا نه؟چون دیدم اینجا میگن قبل انتقال خوبه.

لکه بینی ندارم....یعنی نزدیکی میشه کرد؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
واقعا بر عکسیما من میگم کاشکی برداشته بودنش خیالم راحت بود ازش😂😂😂 اونوقت به شما قبلش گفته بودن ی ...

بار اول لاپرای تشخیصی انجام دادن و طی همون عمل یکی رو برداشتن ولی بهم گفتن اوضاع اون یکی هم خراب هست. دو سال بعد با سونو هم هیدرو بودن لوله مشخص بود و گفتن دلیل منفی شدن ای وی اف هم همین هست. در نتیجه طی عمل دیگه اون یکی رو هم برداشتن. بعد از اون لاپرا هم دوتا انتقال ناموفق دیگه داشتم. 

تارا جان من لاپاراسکوپی هم شدم عزیزم، گزارش عملمم فقط نوشتن هر دو لوله بسته هستش عکسش رو فرستادم چند ...

از دکنرت مطمینی عزیزم؟

اخه پس چرا سه تا انتقال منفی داشتی؟ حتما یک علتی داره؟ تو انتقالهات پردنیزولون نگرفتی؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706