2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822943 بازدید | 669284 پست
زينب جون شما بتات نرمال بوده به نظرت چرا بتاي من بالاست كسي اينجوري بوده؟!

بیام بزنمت😈😈😈😈 واسه شما هم نرماله، عیب نذار رو خودتون

یک جمله میگم 

به دنیای پر استرس حاملگی خوش اومدی😍😍😍😍، تا آخرش همینه، باید کنترل کنی استرست رو😉😉😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیشب فیلم لیلا رو داد شبکه نمایش،کلی گریه کردم!😟😟 همسرمم میگفت من جای زنه بودم دیگه عمرا برمیگشتم ...

این فیلمو بچه بودم اولین بار که رفتیم سینما دیده بودم، یادمه مدرسه هم نمی رفتم حتی

بابام تو سینما گریه میکرد، حسابی تو ذهنم حک شده بود...

دوباره دیدمش اشکم در اومد...

خدا کنه دیگه این چیزا واقعیت نداشته باشه... 

سلام گلم،فعلا نه هفته پیش هیستروسکوپی کردم امروز جوابشو بردم پیش دکترم فردا هم باید برم سونو ببینم ا ...

عززیزم انشالله که موفق میشی😍🙏💞

کجا انجام دادی ؟؟ هزینش چقدر شد برات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
لی لا جون شما هم لاپارا شدی هم هیسترو؟ اخه من لاپارا شدم ولی خب همش میگم نکنه لوله ی من هیدرو بوده ...

عزیزم لاپرا کردن حتما حواسشون بوده

انژیوکت سبز😱😱😱😱 خیلی بزرگه که

من انزیو صورتی هم برام بزرگه، چی کشیدی خواهری

2738

سلام، زینب جان، من سه روز بعد عقب افتادن پریودم بتام100بود تقریبا 45ساعت بعدش شد 156رفتم یه آزمایشگاه دیگه هم دادم بتا شد485بعد دیگه نرفتم آزمایش بدم علائم بارداری و ویار هم داشتم تا اینکه تقریبا چند روز بعدش با یه نفر بحثم شد تقریبا یه نیم ساعتی استرس زیادی بهم وارد شد نیم ساعت بعدش رفتم دستشویی یه لکه دیدم فردای اون روزم بازم لکه بینی داشتم رفتم آزمایش بتا دادم بتام اومده بود پایین از فرداش هم خونریزی شروع شد رفتم دکتر گفت سقط شده، بنظرت بارداری من هم شیمیایی بود؟ 

2706