2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822105 بازدید | 669237 پست
نه لی لا جون انشاله سه شنبه .انروز سونو شدم و کارای قبل عمل.. . مگه میشه بدون التماس دعا رفت پانکچ ...

به سلامتی عزیزم

چیزی به مامان شدن دوبارت نمونده 😍😍👶👶

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری بابا، همین که تو خونه کسی رو نمی بینی که ازت پرستاری کنه خودش حالتو بدتر میکنه ان شاالله که ...

عزیرم من طبق محاسباتی ک شما‌گفتین الان ۲۳ هفته و ۲ روز هستم. 

ولی سونو بیشتر از یک هفته جلو تره.

طبق کدوم باید برم آز قند رو بدم؟ دکتر گفته ۲۴ هفته برو

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2731
واسه خاموش کردن تخمدان ها و بردن به حالت یائسگی موقت و ساختگی تاخیر پریود طبیعیه منم از 5 پری ال د ...

ا حتی ال دیمم قطع کنم بازم تاخیر دارم؟

من تقریبا هفته بعد ال دی پریود میشم ممکنه چقد تاخیر داشته باشه 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
نه لی لا جون انشاله سه شنبه .انروز سونو شدم و کارای قبل عمل.. . مگه میشه بدون التماس دعا رفت پانکچ ...

ایشالله کلی تخمک و کلی جنین با کیفیت عالی داشته باشی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
سلام قیمت اوابوست چنده؟ همه میتونن استفاده کنن؟؟

تو هر قوطی۱۲۰تاداره روزی ۴تا باید مصرف بشه یه بسته ۵۴۸۰۰۰😲 تومن که برای یکماه کافیه.فکر نکنم مشکلی داشته باشه همه میتونن مصرف کنن.

2738
اره واقعا 😍سونو هیسترو مثله همین سونو واژینال خودمونه فقط یه کم دم ودستگاه اضافه تر داره یه ده دقیق ...

آزمایشگاه آقایی میگن خوب نیست، پس رضوی ام باید داشته باشه

برم ببینم پیله وری برام مینویسه، منم میگم اونایی که مهمه رو بنویسه

ای خدا چی میشد ما هم بی دردسر بچه دار میشدیم😔

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
آزمایشگاه آقایی میگن خوب نیست، پس رضوی ام باید داشته باشه برم ببینم پیله وری برام مینویسه، منم میگم ...

اره همه انجام میدن،،فکر کنم دفترچه هم روستایی وسلامت قبول نکنن ولی بقیقه دفترچها رو قبول کنن

اره واقعا کفش اهنین میخاد وصبر ایوب

انشالله که دامن همه بی اولادا ومنتظرا سبز بشه بحق مادر امامزمان🙏🙏🙏

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
انشاالله😘 دکترم میگه دوماه یعنی دومین پریودی، البته من یکی دو روز دیگه میخوام برم که تو این دو ماه ...

آفرین خوب کاری می کنی از الان ببین چیکار باید بکنی که نکردی موفق باشی عزیزم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزیزم کاش با بی هوشی برات انتقال بدن

بار اول با بیهوشی بودم اصلا نفهمیدم 

تازه بتامم رفت بالا ولی اومد پایین 

اما بار دوم سوم هرچی ب دکتر اصرار کردم گفت نه 

نمیدونم چرا واقعا

بچها ده روزه لکه بینی دارم چکار کنم،یعنی از چی میتونه باشه موعد پریودیم ۱۵بوده؟؟سردی میخورم ولی بجاش خیلیییی گرمی هم میخورم،،مثلا گرده نخل خرما وعسل وچهار مغز وقرص کمر ودارچین وزنجبیل

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏