2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820338 بازدید | 669167 پست
mom,ir  ثبت نام کنی مشاور رایگان داره بپرس جوابم میده ،من خودم درحال تحقیقات یه مرکز خوبم مام ...

بله عزیزم پیج شم دیدم ممنون بابت راهنمایی

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انجام دادی؟! درچه مرحله ی

الان دونر درحال استفاده دارو هست هفته ی بعد احتمالا پانکچر  بشه بعد هم ک پریود بشم انتقال بدم 

ممنونم عزیزم ببخشید توهمه مرکز ها قیمت همینه؟

من این ماه تو رویان میکرو انجام دادم برای پانکچر و انتقال 3/900 میلیون شدش البته من جنین فریز نداشتم ولی کسایی که داشتن یه مبلغی هم بابت اون میگرفتن و این مبلغ بجز سونو و دارو و ویزیت هستش

2731
من این ماه تو رویان میکرو انجام دادم برای پانکچر و انتقال 3/900 میلیون شدش البته من جنین فریز نداشتم ...

ممنونم خانومی انشالله ک بارداری سالمی داشته باشن 

من مطب رفتم حالا قراره تو مرکز مام تخمک کشی وانتقال انجام باشه توکل ب خدا 

الان دونر درحال استفاده دارو هست هفته ی بعد احتمالا پانکچر  بشه بعد هم ک پریود بشم انتقال بدم&n ...

ایشالله بسلامتی هرچی خدابخوادهمونه ایشالله مامان شدنتم خواست خدا باشه

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
ایشالله بسلامتی هرچی خدابخوادهمونه ایشالله مامان شدنتم خواست خدا باشه

ممنونم عزیزم انشالله برای همه 

2740
ممنونم عزیزم ببخشید توهمه مرکز ها قیمت همینه؟

عزیزم من امروز برای پانکچر رفتم بیمارستان مادر و کودک شیراز 6 میلیون شد فقط برای پانکچر😫😪😪😪😪

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام قیمت اوابوست چنده؟ همه میتونن استفاده کنن؟؟

نزدیک ۵۵۰ ت

ولی پزشک من تو شهرستان بهم اویژل داد پیدا نکردم اما تو نت سرچ کردم ۱۳۰ت

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
عزیزم من امروز برای پانکچر رفتم بیمارستان مادر و کودک شیراز 6 میلیون شد فقط برای پانکچر😫😪😪😪😪

وای عشقی هر مرکزی هرجور بخواد میگیره

من این ماه تو رویان میکرو انجام دادم برای پانکچر و انتقال 3/900 میلیون شدش البته من جنین فریز نداشتم ...

چقدر قیمت مراکز شما عالیه. ......

سونو و دکتر بیهوشی من امروز رو هم 150 شد😓

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706