2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818883 بازدید | 669102 پست
آره اتفاقا فکر کنم منم این شکلی شدم. استروژن میخوردم بعد هیسترو، خونریزیم قطع نشد اما کم بود یهو دیر ...

دوره خون ریزی رو نمی گم لی لا جان سیکل کلی پریودی منظورم بود

مثلا اگر همیشه 30 روزه هست ممکنه بشه 24 روزه مثلا 

ولی تعداد روزهای پریودی که خون میاد معلوم نیست چه جوری میشه

حسابی خودتو تقویت کن

والا هرکی میاد اونجا میگن درد نداره .من فکر میکنم مشکل من درد روحه نه جسم. اینماه باید برا بار هفده ...

خراش رحم انجام دادی؟؟؟ طب سوزنی یا بادکش رحم عالیه نگفتن چرا نمیگیره ؟؟؟ مشگل چی هست؟؟ ازجنین یا از رحم؟؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بغیر فیبروم سپتوم داشتم که اون فضای رحم رو گرفته بود. مگه سپتوم رشد میکنه؟ فکر میکردم مادرزایه سپتوم ...

نه گلم فیبروم رشد میکنه نه سپتوم،

اگر نوشتم سپتوم رشد میکنه غلط جابجا نوشتم

پس بگو عکس ندیدن فقط ریپورت رو خوندن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2728
خداکنه اینبار دیگه این انتظار لعنتی تموم شه

انشالله که تموم میشه....ایشالله که به همین زودی جواب مثبت بگیری از این همه زحمت😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
گلم ضرر که نداره نفخ داره اذیت میشی من اصلا نخوردم تا هفته پیش، اما باز اذیت شدم وگرنه برای جنین ضر ...

زینبی جون روغن کنجد توغذا چی اونم مشکلی نداره از صبح که چشمم به روغن کنجد افتاد دیدم این‌چند روز غذاهارو با این روغن خوردم وحواسمم نبود اعصابم خورده؟

خدایا به امید تو
زینب جان فولیکولی که روی 17..15..18 هست چرا بی کیفیت میشه؟؟؟ دیروز تو مطب خانمی دیدم که گفت فولیکول ...

آندومتریوز سمی رو میدونم روی لانه گزینی اثر داره، یا اگر تومور مارکر های مربوط به تخمدان مشکل داشته باشه اونم اثر بد داره 

ولی آندومتریوز عادی رو نمیدونم 

حداقل واسه من و چند نفر دیگه اثر بد نداشته

درسته عزیزم😘 خدا بخواد ناممکن وجود نداره لی لا جون ولی خب من خیلی امید ندارم برام معجزه پیش بیاد هر ...

انشالله که فندوق کوچولوهات دارن بزرگ میشن😍😍😍😍

چطوری شادن جون؟؟😘😘 نی نی کوچولوهات خوبن😍😍😍😍😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خراش رحم انجام دادی؟؟؟ طب سوزنی یا بادکش رحم عالیه نگفتن چرا نمیگیره ؟؟؟ مشگل چی هست؟؟ ازجنین یا از ...

خراش آندومتر انجام دادم و منفی شدم.هیسترو شدم دکتر گفت هیچ مشکلی نداره رحم.قبلا مشکل ایمنی بالا داشتم جدیدا هر آزمایش ایمنی میرم نرماله .بادکش رحم نکردم ولی دارم 10جلسه طب سوزنی رحم و تخمدان میرم خدا خودش بهم رحم کنه اینبار.قراره پی آر پی هم بشم +سرم آی وی آی جی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
انشالله که تموم میشه....ایشالله که به همین زودی جواب مثبت بگیری از این همه زحمت😘

انشالله به امید خدا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706