2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825608 بازدید | 669424 پست
فک میکنم هردو سقط شدن ،دوتا خواهرزاده دارم اونا خیلی نگرانن ولی من دیگه بی تفاوت شدم کاملا ، حالا فر ...

اینطوری نگو، صبور باش، به خدا منم انتقال داده بودم بی بی هم مثبت بود و یه دفعه میگرن شدم نمیتونستم مسکن بخرم هی میگفتم این چه زندگی خدا کنه پریود بشم سریع مسکن بخورم که دو روز طول کشید سر دردم خوب شد و آزم منفی، الان خیلی حسرت میخورم میگم کاش آدم یه خورده بیشتر صبوری کنه، الان که مثبتی خدا را شکر کن یه خورده تحمل کن ،ان شاالله جفتشون سالم هستن، اشکال نداره یه مدت آمپول هارو تحمل کن عوضش نی نی نازت تصور کن که شیرین زبونی واست میکنه یادت میره، صبور باش عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان مهربونم ، دیشب یه دردی افتاد تو جونم ، اصلا دلم نمیخواد سر کسی بیاد خلاصه یه لخته دراز و ...

سلام عزیزم.انشاا..نی نی ات هست و سالم و سلامت.من یه بار یه ده روز پریودم عقب افتاد و با بتای ۲۰۰ آز مثبت بود.ولی چند روز بعدش سقط شد.جدای از لخته های زیاد خونریزی وحشتناک بود.طوری که ببخشید میترسیدم از دستشویی بلند شم غش کنم.تو فکر نباش انشا.. حال نی نی ات خوبه

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
 الهام جان مشکلتون چیه سه تا میکرو منفی دارین؟ 

عزیزم همسرم ازش با نمونه برداری بیضه اسپرم گرفتن ازش..جنین هم ده تا تشکیل شد ولی انتقال هام منفی شد خودمم ایمنی ام یکم بالا بود قرص دادن ولی متاسفانه نشد ..اگه خدا بخواد دارم آماده میشم فریز آخرم  انتقال بدم که میشه دفعه چهارمم خدا همین لب مرزی رحم کنه هم به من هم همه ی دوستان منتظر..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2731
بله من انجام دادم، تو رویان واسه تشکیل پرونده همه باید انجام بدن اجباری، جای نگرانی نیست

ممنون که جواب دادی

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
نه عزیزم، رژیم کتوژنیک، رژیم بدون کربوهیدرات و قنده  و مصرف پروتئین و چربی های مخصوص که باعث م ...

ممنونم از توضیحاتت❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2740
سلام دوستان مهربونم ، دیشب یه دردی افتاد تو جونم ، اصلا دلم نمیخواد سر کسی بیاد خلاصه یه لخته دراز و ...

مونا جون اینجوری نگو دختر خوب الان اون نی نیت که تو دلته ناراحت میشه ها، آخه همینطوری که سقط نمیشه خب اون یکی چون مشکل داشته ممکنه ولی این یکی سالمه خداروشکر

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام دوستان کسی تست سل داده؟دکتر برای من نوشت،خیلی استرس گرفتم اصلا برای چی تجویز کرده؟ترو خدا هرکی ...

آستاره جان نگران نباش.این جز آزمایشات روتین رویان قبل از شروع سیکل پانکچره.منم داشتم این آزمایش رو .

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

مونا جون صارم فکر کنم ویزیت اورژانس میدادی سونو میکرد البته شکمی فقط فکر کنم  دوست من یه بار رفته بوده

خیلی بده..خداروشکر که یک سره نداری.سه ماهت تموم شه خوب میشی.عزیزم استرادیول داشتی؟قطع کردی یا هنوز د ...

خیلی بده. الان خیلی حالم بده. شما بهتر شدی؟

استرادیول رو همون اوایل اروم اروم قطع کردم. چطور؟ 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
بچه ها فردا صبح انتقال دارم برام دعا کنید 

اخههه عزیزممم استرسرنگیر ایشالا فردا نینیات میان تو دلت تا ۹ماهم حسابی بهت میچسبن 

مواظب خودت باش 

کجا انتقال داری؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

مونا جون این حرف و نزن ولی من جات بودم حتما امشب یه سونو اورژانسی میرفتم شاید چیزی هم خدایی نکرده باشه بتونی زودتر جلوشو بگیری بنظرم الکی تا فردا صبر نکن این همه وقت و پول و جونت و گذاشتی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706