2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828937 بازدید | 669679 پست
فدات شادن جان ديگه اين روزهاي پاياني رو هم توكل بر هدا داريم پشت سر ميذاريم شما چطوري؟ هنوز درداي پ ...

منم خوبم عزیزم خداروشکر

والا دردش شدیدترم شده احساس میکنم شکمم داره میترکه دیگه😕 

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببخشید خانمی شما روز چندم بی بی زدی؟ منم جنین چهارروزه داشتم و الان روز هشت انتقالمه

عزیزم بیبی چک من روز ۱۲ یه خط خیلی خیلی بیرنگ انداخت اونم نه بلافاصله .یکی دو ساعت بعد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستم به نظرم خیلی محکم واستا جلوش بگو مشکلی نیست به همه بگیم نقطه ضعف نده دستش. همونقد هم محکم بگو ...

👏👏👏👏این بهترین پیشنهادیه که این چند وقت هر کدوم از ما داریم به تیارا جان می دیم. کاملا موافقم

2728
راستش خودم حس میکردم منفیه.ممنونم از جوابت.. میخواستم ببینم از دوستان بدون هیستروسکوپی و این چیزا ک ...

آره گلم خیلی ها هم بدون کار اضافی در دفعات بعد مامان شدن ولی بدون بررسی و تغییر روش انتقال دوباره تو سیکل نری بهتره 

دفعه اول هم اگر سن مادر زیر 35 باشه و کیفیت جنین ها خوب باشه 46 درصد احتمال بارداری هست، خیلی هم کم نیست 

زینب خانم پی ارپی چجوری انجام میشه؟هزینش زیاده؟برای باردوم ای وی اف انجام میدن دکترها؟خییییلی ممنون ...

گلم پی آر پی از خودت خون میگیرن و میذارن تو سانتریفیوژ و قسمت حاوی پلاکت رو جدا میکنن و و به داخل رحم تزریق می کنن

بله برای دفعات دوم خوبه پیشنهاد بدین ولی تصمیم نهایی با دکترتون باشه 

اغلب هم برای ضخامت کم استفاده میشه ولی اگر مشکل ضخامت هم نباشه خوبه انجامش تو دفعات بعد

2740
یعنی تو بیمارستان کارت واکسن میدن? که بر اساس اون بریم بهداشت?

والا اینو نمیدونم اما مطمئنم اجبار نیست حتما تو بارداری بری که بعدا واکسن بزنن

کاملا اختیاری هست اگر اذیت کنن یعنی فقط قصد آزار دارن😉😉😉😉 که اغلب آدم های خوبی هستن

والله دکترم که عوض شد باید برم پیشش ببینم ایشون نسخه مینویسه که برم. متخصص داخلی بنویسه قبول میکنن?

آره قبوله احتمال زیاد، نهایت یه متخصص زنان دیگه پیدا کن

چون اکو قلب‌ ضرر نداره، خیال آدم راحت میشه 

راستی دوستای گلم، من امروز روز نهم انتفالمه، تا امروز دست به کشوی فریزر یخچال نزده بودم، امروز بازش ...

خواهری اصلا نگران نباش😉😉😉😉

حتی اگه تو دستشویی سوسک دیدی و جیغ بزنی هم نگران نباش😂😂😂😂

آره قبوله احتمال زیاد، نهایت یه متخصص زنان دیگه پیدا کن چون اکو قلب‌ ضرر نداره، خیال آدم راحت میشه& ...

جواب منو میدین ؟ 

میگم تخمکام دوتاش تو سیکل میکرو خوب رشد نکرده 

یه چیز گیاهی چی بخورم که اونا هم رشد کنن تو این ۲ ۳ روزه 

@زینبی_بابا     خانومی من یدفه از دیشب پادرد خیلی شدید گرفتم از چی میتونه باشه?

عزیزم اگر حالت خوابیدنت رو تغییر بدی خوب میشه، حتما بالش بارداری بگیر

اگر ورم داره و خیلی ادامه دار شده حتما حتما برو بیمارستان 

2706