2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821536 بازدید | 669216 پست
عزیزم منم یادت باشه تهوعم رو خواجه حافظ شیرازی هم فهمیده بود قبل عمل 4 بار حالم بهم خورد، بعدش هم دو ...

آهان یعنی با تهوع فشار وارد نمیشه بهم خیلی بده منم از دیروز آمپول پروژسترونم قطع شده روزی دوبار از شیاف میزارم صبح از مقعد میزارم که نریزه بیرون میترسم جذب نشه 

خداروشکر تو آخرای بارداریته بزودی نی نی تو بغل میکنی برای من انگاری ۲۰ سال مونده😥 دلم برای بیرون رفتن گشتن بازار رفتن لک زده😔 فقط استراحت ولی دکترم گفت بعد از عمل یه هفته استراحت بعدش زندگی عادی ولی من استراحت میکنم کار از محکم کاری عیب نمیکنه

خدایا...شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتر شیو که ماله بعد از شیو کردن اسمش روشه  فک کنم شما منظورتون اینه که با چی شیو کنین درسته؟

نه همون افتر شیو رو میگم ک بعدش جوش نزنه بدنم،

میخوام با ژیلت شیو کنم چون کرم و پودر ک دکتر گفت نزن ژیلت بزن خواستی

ولی ژیلت من نمیزنم چون جوش میزنم میگم یچیزی بعد از ژیلت بزنم به پوستم ک نزاره جوش بزنه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731

سلام من روز هشت هستم امروز یه عالمه راه رفتم نمیدونم چراعلائم ندارم کسی مثل من بوده

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
سلام مریم جون، دیروز رفتم مطب خانم دکتر قاسم پور. خیلی مهربان و محترم بودند. ممنون که ایشون رو بهم م ...

سلام خانمممم

کارت شد؟الهی شکر...واقعا دکتر که به دل ادم بشینه و حرفتو گوش بوده خیلی خوبه

منم از نفسی ممنونم انشاله ما هم مثل نفس نتیجه بگیریم

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ایندفعه معده پرمیخورم ممنون

متخصص عفونی به من گفت داکسی رو باید با معده خالی بخوری و اینکه حداقل تا دوساعت بعدش دراز نکشی. منو که داکسی بیچاره کرد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
زینب جون دیشب دیگه مادرشوهرم رفت و من خونریزیم قطع شد و شد لکه بینی ، امروز صبح با شوهرم بحثم شد شدی ...

خدایا شکرت اصلا ناشکری نمیخوام بکنم.....

خدایا نمیشد موجود دیگری جز مرد می آفریدی😆

کلا بهترینشم بیخوده😎

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2740
متخصص عفونی به من گفت داکسی رو باید با معده خالی بخوری و اینکه حداقل تا دوساعت بعدش دراز نکشی. منو ک ...

اخه نمیتونم که امروزیک ساعت تودستشویی بودم احساس کیکردم دل ورودم داشت میومد بالا

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
سلام خانمممم کارت شد؟الهی شکر...واقعا دکتر که به دل ادم بشینه و حرفتو گوش بوده خیلی خوبه منم از نف ...

خانم دکتر موافقت کردن که جنین هام رو ببرم بیمارستان مادر و کودک. گفتن برات هچینگ میکنیم و یه سرم قبل از انتقال تزریق میکنم و قرار شد که کلا داروهام رو عوض کنند. فعلا آزمایش تیروئید و ویتامین دی و ... دادم. باید شنبه دوباره برم پیششون. 

از نفسی جونننننم هم خیلی ممنونم. 

ده تا تخمک داشتم دوتا فقط جنین شدش، دلیلشم دکترا نمیدونن

عزیزم واقعا مثبت نشدن طبیعیه. اونم بار اول.

من خودم بار اول هم مثبت شد ، با بتای ده هزار و سی هزار ، اما بعدا سقط شد. مجبور ب کورتاژ شدم و کلی هزینه اضافه و اینکه حتی ۳ تا ۶ ماه اقدام طبیعی هم نمیتونستیم بکنیم.

واقعا اگر مثبت نمیشد ، کلی از این دردسرها نبود.

ولی خوب خواست خدا بود و شاکریم.

شمام میتونی این موارد رو ب همسرت بگی ک بدونه توی این مسیر چه دردسرهایی هست. نا امید شدن ، بدترین چیزه توی این راه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
آره روش میکرو بیشتر بخاطر مشکل آقایونه بستگی به خود آدم داره چقدر جنین تشکیل بشه واسه ما که فقط واسه ...

بستگی به گریدجنین هاداره انگار,توکل به خدا منم قراره ازدی شروع کنم.خداخودش بهمون یه بچه سالم وصالح بده ازکرامتش

اخه نمیتونم که امروزیک ساعت تودستشویی بودم احساس کیکردم دل ورودم داشت میومد بالا

منو تا خونریزی معده داشت می برد. به من دوباره بعد هیسترو داکسی داد به دکتر گفتم تزریقی بده داکسی نمیخورم، داکسی رو خط زد گفت مهم نیست نیاز نداری.تزریقی هم نداد. من شرایط شمارو نمیدونم چیه که بگم نخوری.میترسم هیدرو خفیف باشی نخوری بد بشه

خدایا شکرت اصلا ناشکری نمیخوام بکنم..... خدایا نمیشد موجود دیگری جز مرد می آفریدی😆 کلا بهترینشم ب ...

مریم جون این حرف رو تو داری میزنی؟! گل پسرتم مرده ها. از اون مردایی میشه که کیف میکنی قدو بالاش رو میبینی و پزش رو میدی😉😉

خب خداروشكر كه رفته بالا  من تو سونو انومالي هنوز هماتوم روداشتم الان ديگه نميدونم يك هفته و ن ...

آره شکلش همین بود ولی آبی نبود نواره ، زرد و نارنجی بود.

الان لک و ..... دادی هنوز؟

من جفت هام رفته بود بالا دیروز توی سونو.

یکی قدامی شده یکی خلفی.

دو تام عرضی اند ، 

امروزم رفتم اکو ، گفت دست و پاهاشون یک طرفه و سراشون هردو قسمت چپ شکمته.

احتمالا بخاطر همین بود بیشتر سمت راست حرکتشون رو حس میکردم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار