2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821510 بازدید | 669215 پست
سلام . بچم شکرخدا از بیمارستان مرخص شد . از همتون ک دعام کردین متشکرم دوستان . 

وای خدارو شکر عزیزم خیلی دعا کردم و همش منتظر خبرهای خوبت بودم

انشاللله تا همیشه در صحت و سلامتی کامل باشه💚💚💚🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام گلم خوبی ؟گل دختری خوبه😍 راستی وسایل برای فسقلی خریدی ؟؟

سلام عزیزم قربونت خدارو شکر

شما خوبی نی نی گلمون خوبه💚💚

اره من تقریبا خورده ریزاش و خریدم خداروشکر فقط کمد و کالسکه ایناش مونده

شما چیکار کردی عزیزم؟🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما همه موارد رو تا حالا بررسی کردی عزیزم. و اینبار دوتا اسکیموهای کوچولوت به دلت 9 ماه میچسبن

آره لی لا جون اینبار میگم بازم همه آزمایش هارو برام بنویس..انشاءالله خدا خودش رحم کنه به هممون😘😘

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
ممنون . ابوالفضل

عزیز دلم انشاللله نامدار باشه

چه اسم قشنگی 😍😍🌷🌷

2731
سلام عزیزم قربونت خدارو شکر شما خوبی نی نی گلمون خوبه💚💚 اره من تقریبا خورده ریزاش و خریدم خداروش ...

مبارکت باشه عزیزم. نمیدونم چرا همش فکر میکنم اصلا از کالسکه استفاده نمیشه. اما خیلی هارم دیدم جزء ضروریاتشون هست و مدام استفاده میکنن ازش

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
مبارکت باشه عزیزم. نمیدونم چرا همش فکر میکنم اصلا از کالسکه استفاده نمیشه. اما خیلی هارم دیدم جزء ضر ...

ممنون گلم

اتفاقا من از اونام که بیرون زیاد میرم و واقعا سختم بچه رو بغل کنم کمر درد دارم کلا و دوس دارم حتی تا ۳.۴ سالگی خرید و هر جا که میرم با کالسکه ببرمش 

کالسکه های الان جمع میشن و میشه راحت صندوق بزاری و ببری😁😁😊😊😊من یه ذره تنبلم

ولی اره واقعا بعضیا اصلا استقاده نمیکنن و بیرون نمیرن زیاد🌷🌷

تو برگه سونو ننوشته هماتوم رو ؟ واسه من سه هفته طول كشيد تا كامل رفع شد  ولي باز تو ١٣هفته اوم ...

نه ننوشته.  خر است. کمردرد هم خر است. بعد ۵ سال حامله شدم، کمردرد و لک و آلودگی هوا نمیذاره  لذت ببرم. 🥴

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزیزم خیلی خیلی زود رفتی، حداقل 10 روز دیگه سونو بعدی رو برو، من که حس میکنم دو تا هستن😍😍😍😍

چجوری 28م نت داشتی زینبی😁😁😁یه هفتس نت همه جا قطعه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2740
سلام عزیزم همزمان بودیم چه روزای بدی بود  مطمین باش اون اتفاق دیگه تکرار نمیشه   ای ...

فدااات شم من،

من هنوزه هنوزه درست نشدم بدجور افسرده شدم ،اصلا تنها هيچ جا نميرم ،نميتونم تنها بمونم خونه😔كاش خدا خيلي زود بهمون رحم كنه

سلام عزیزم من نیایش

خودت پيشنهاد دادي؟ ب من گفت خودت انتخاب كن از بين اين دوتا، ولي گويا پيامبران براش ب صرفه تر بود

ولي من نيايش راحت ترم

خييييلي استرس دازم نكنه من اندومتريو دارن اين كارش در مورد اندومتريوز خوب نياشه؟

...
خودت پيشنهاد دادي؟ ب من گفت خودت انتخاب كن از بين اين دوتا، ولي گويا پيامبران براش ب صرفه تر بود ول ...

به من گفت فقط نیایش انجام میدم که 🙄 من دوس داشتم برم پیامبران که بیمه تامین اجتماعی هم بتونم استفاده کنم ولی قبول نکرد..بیمارستان پیامبران خیلی اوکیه عزیزم..برو اونجا.خواهرم زایمان داشت چند وقت پیش اونجا .حرف نداره.خیالت راحت

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚