2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822163 بازدید | 669237 پست
راستی برای من تو گزارشم و برگه پاتولوژی نوشته بود کورتاژ

فکرکنم برداشتن سپتوم مثل کورتاژه دیگه..من بعد عمل انگار که قشنگ مشخص بود رحممو تراشیدن 😣 یه حس درد چندشناکی بود..از اون خونریزی زیاد بعدش هم معلوم بود که خیلی دستکاری شده بود رحمم..ولی خوب لازم بوده حتما..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ســــــــــــــــــلام دوستای گلممممم چقدر دلم براتون تنگ شده بود خوب شد وصل شد 😍😍😍

سلام الهام جون..خوبی؟نی نی گلت خوبه الحمدلله؟

2728

@نفسی835    عزیزممم بهت تبریک میگممم کاکلی رو 😍خداروشکر بخیر خوشی بغل گرفتی 🌹😍❤️

بیا از خودت خبری بده گلم 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سپتومت بزرگ بوده انشالله به حق علی باردار میشی به زودی

مرسی عزیزم خدا دامن همه منتظرا رو علی الخصوص شما دوستای نازنینم تو این تاپیک رو به زودی سبز کنه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام الهام جون..خوبی؟نی نی گلت خوبه الحمدلله؟

سلامم عزیزدلم منم خوبم فسقلی هم خوبه سلام به خاله اش داره 😘

خودت درچه حالی ؟ ویارت بهتر نشده ؟

بچه ها از نیوا خبر ندارید ؟؟ 

خیلی از بچه ها هستن دیگه نمیان اسمشونم نمیدونم چطوری صدا بزنم امیدوارم هرکجا هستن حالشون خوب باشه !

2740
سلامم عزیزدلم منم خوبم فسقلی هم خوبه سلام به خاله اش داره 😘 خودت درچه حالی ؟ ویارت بهتر نشده ؟

خداروشکر عزیزم...به سلامتی بغل بگیریش ❤

والانه..همونطورم.الان دارم اماده میشم برم درمانگاه یه سرم بزنم‌..دعا کن برام زود این روزها بگذره.نمیدونم چراانقدر کم طاقت شدم..☹

خداروشکر عزیزم...به سلامتی بغل بگیریش ❤ والانه..همونطورم.الان دارم اماده میشم برم درمانگاه یه سرم ب ...

سلامت باشی عزیزم ❤️

گلم دعاگوهستم ان شالله این روزاهم بخیرخوشی بگذره بهت حق میدم خدا خودش کمک حالت باشه🙏🏻🌹مواظب خودتون باشید دوست گلم 

واییییی سلام بچه ها چقدر خوشحالم دوباره میچتم باهاتون😁😁😁😁😁😁😁🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

سلام گلم خوبی ؟گل دختری خوبه😍

راستی وسایل برای فسقلی خریدی ؟؟

فکرکنم برداشتن سپتوم مثل کورتاژه دیگه..من بعد عمل انگار که قشنگ مشخص بود رحممو تراشیدن 😣 یه حس درد ...

دقیقا. هم اون خونریزی هم اینکه من کلا زیر دلم بغیر اینکه یه جوریه، خیلی هم میسوزه. قشنگ معلومه که زخمه

خداروشکر عزیزم...به سلامتی بغل بگیریش ❤ والانه..همونطورم.الان دارم اماده میشم برم درمانگاه یه سرم ب ...

کم طاقت نشدی اما یه دردی هرچقدرم کوچیک باشه وقتی مزمن بشه و طول بکشه آدم رو کلافه میکنه، اینکه دیگه تهوع دائمه عزیزم. امیدوارم خیلی زود خوب بشی. حتما به و لیمو رو بوکردنشون رو امتحان کردی اما بازم امتحان کن شاید تهوعت کمتر شد