2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822223 بازدید | 669237 پست
امروز بی بی چک زدم منفی بود. روز یازده ای خدا      

خواهر گلم آخه چرا بی بی میزنین

میدونی چند نفر تو همین تاپیک با بی بی منفی حامله بودن

تازه یه نفر از دوستای تارا جون با جنین بلاست بود، بی بی منفی، آ  + با بتای 750

الان هم رسیده غربال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا جون اگه حال داشتی جواب بده عزیزم. سپتوم اصلا چی هست؟ برای من تو گزارش هیسترو نوشته واید سپتوم و ...

سپتوم یعنی رشد ما بجای رحم درون حفره خودش و اغلب مادر زادی هست

و گاهی باعث سقط میشه، اینکه رشد داره یا نه رو نمیدونم ولی احتمال میدم رحم در اثر مثلا جراحی سزارین دچار چسبندگی جدید میشه نه سپتوم جدید 

بله متاسفانه به خاطر اين خونريزيها كم خون شدم روزي سه تا قرص آهن ميخورم به خاطر جذب بهتر هم پرتقال م ...

حتما عزيزم، به خدا گناه داری خون ریزی دردناک‌ترین منظره برای مادر باردار هست بهت حق میدم، حتما با دکترت در ارتباط دائمی باش، کاش اگر میشد شماره شخصی خودش رو میگرفتی این جور مواقع دلت رو قرص کنه

یا حداقل ازش بپرس چه جور میتونی اورژانسی باهاش تماس بگیری

2731
حتما عزيزم، به خدا گناه داری خون ریزی دردناک‌ترین منظره برای مادر باردار هست بهت حق میدم، حتما با دک ...

متاسفانه شمارشو نميده 

ميخوام دكترمو عوض كنم زينب جون 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم مگه برچسب خدای نکرده سرطان کشکیه، مگه به این راحتیاست!!!!  ان شاالله هیچ وقت باهاش حتی ا ...

سلام خوبی؟ زینب جون صفحه آخر یه عکس گذاشتم ممنون میشم اگه تونستی جواب سوالم رو بدی صفحه 11869

ببین تو عکسای رنگی که گرفتم لوله هام بسته نشون داد. حالا با توجه به این عکس به نظرت ممکنه سپتوم رو لوله هارو پوشونده بود و حالا که برداشته شده لوله ها باز باشن؟آخه تا اونجا که دکتر با خودکار رنگ کرده سپتوم بوده که شامل جلوی لوله ها هم میشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم بذار پیشنهادش رو خود دکتر بده، از کجا مطمئنی تعداد بره بالا حتما بگیره؟ رحمت بررسی شده؟  ...

من یکبارمردادماه انتقال دادم.منفی شد.انتقال دومرحله ای چیه؟برای اخرین بارمیخام شانسموامتحان کنم.چهارتاانتقال بدم .چهارتای دیگه میمونع

2740
سارا جون اگه حال داشتی جواب بده عزیزم. سپتوم اصلا چی هست؟ برای من تو گزارش هیسترو نوشته واید سپتوم و ...

عزیزم همونطور که دوستامون گفتن با سپتوم احتمال سقط زیاده.گاهی مانع لانه گزینی جنین هم میشه.سپتوم برنمیگرده.نگران نباش.سپتوم من کوچیک مرکزی بود ...واسه شما انگار بزرگ بوده..ان شاء الله که مشکل همین بوده و رفع شده خداروشکر ...پیش به سوی مامان شدن 😘😘

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
منم تازه هیسترو کردم اصلا نگران نباش سپتوم یه مشکل مادرزادی هست و دیگه برنمیگرده سایزش برات ننوشت ...

چقد خوب. من که باهاش کلی انرژی مثبت میگیرم. به نظرم هم با سواده هم متعهد

راستی یه چیز جالب. اونروز که رفتم برای هیسترو یه خانومی انتقال داشت، از اول براش رو همون تختی که باید میخوابید انتقال دادن که دیگه نخوان جابجاش کنن. بعدم زیر کمرش بالش گذاشتن یه چیزی مثل میله افقی هم بود که پاهاش رو ازش آویزون کرده بودن که پاهاش بالاتر از سطح بدنش بود. خیلی هم خوش برخورد و خوش اخلاق بودن

عزیزم همونطور که دوستامون گفتن با سپتوم احتمال سقط زیاده.گاهی مانع لانه گزینی جنین هم میشه.سپتوم برن ...

ممنونم عزیزم. بالای همین صفحه عکسش رو گذاشتم

عزیزم همونطور که دوستامون گفتن با سپتوم احتمال سقط زیاده.گاهی مانع لانه گزینی جنین هم میشه.سپتوم برن ...

راستی برای من تو گزارشم و برگه پاتولوژی نوشته بود کورتاژ

سلام خوبی؟ زینب جون صفحه آخر یه عکس گذاشتم ممنون میشم اگه تونستی جواب سوالم رو بدی صفحه 11869 ببین ...

به نطرمنم انگار گرفته بوده جلوی لوله هارو .تو شکل که اینطوریه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام . بچم شکرخدا از بیمارستان مرخص شد . از همتون ک دعام کردین متشکرم دوستان . 

سلامممممم عزیزمم بخدا اینقدر خوشحال شدم که حد نداره همش بفکرت بودم خدایا هزاربار شکرت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

از صمیم قلبم بهت تبریک میگممم قدم نو رسیده رو خدا براتون حفظش کنه 🙏🏻❤️🌹

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸